Wszywki alkoholowe esperal – klinika NGM Poznań

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Esperal jako metoda leczenia

Szukasz skutecznej metody w walce o trzeźwość? Nasza klinika oferuje bezpieczny i profesjonalny zabieg umieszczenia w Twoim ciele wszywki alkoholowej esperal. Zawarta w leku substancja o nazwie disulfiram w połączeniu z alkoholem ma negatywny wpływ na organizm człowieka. Skuteczność wszywki alkoholowej polega na wymuszeniu u pacjenta abstynencji od alkoholu. Każdy zabieg zostaje wykonany w znieczuleniu, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarza dbają o dobro pacjenta i uwzględniają jego indywidualne potrzeby. Zatrudniony personel medyczny posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych od alkoholu esperalem.

Esperal w leczeniu

Esperal jest jednym z rodzajów leku, który zawiera disulfiram. Substancja ta wchodzi w silną reakcję z alkoholem. Jeżeli pacjent ze wszywką esperalu spożyje alkohol, czekają go bardzo negatywne konsekwencje zdrowotne.

Disulfiram jest organicznym związkiem chemicznym. Jego działanie polega na wpływie na metabolizm alkoholu etylowego. Produkcja disulfiramu została wznowiona od 2010 roku. 

Jakie formy esperalu proponujemy?

W naszej poznańskiej klinice pracujemy z osobami z chorobą alkoholową od lat, dlatego wiemy, co jest skuteczne. Oferujemy naszym pacjentom zabieg wszycia esperalu do ciała. Ta wszywka alkoholowa zawiera substancje czynne, które są uwalniane do organizmu w razie przyjęcia alkoholu. Istnieje również możliwość przyjmowania esperalu doustnie, ale wiąże się to z koniecznością regularnego przyjmowania leków. Tę formę oceniamy jako mało efektywną i nie jest przez nas stosowana.

O czym warto się dowiedzieć przed wyborem naszej kliniki?

– Profesjonalny zespół

W naszej klinice zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z uzależnieniem alkoholowym. Leczenie alkoholizmu w naszej klinice przebiega na najwyższym poziomie.

– Troska o pacjenta

Każdy pacjent jest dla nas ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas działania były nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Metody leczenia dostosowujemy do indywidualnych zapotrzebowań naszych klientów.

Oddziały w miastach

Indywidualne podejście

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Przy leczeniu bierzemy pod uwagę historię jego choroby oraz zapewniamy mu niezbędną pomoc oraz motywację do dalszego leczenia.

%

Skuteczne terapie

Skuteczna terapia

Przeprowadzane przez nas leczenie jest profesjonalne i kompleksowe. Dlatego u znacznej większości pacjentów kończy się ono sukcesem oraz wyleczeniem z nałogu.

%

Bezpieczny detoks

Atmosfera

Wiemy, jak podczas leczenia tak trudnej choroby, jaką jest alkoholizm niezbędna jest odpowiednia atmosfera, dlatego dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym pacjentom odpowiedni komfort oraz dyskrecję.

Leczenie uzależnień NGM Poznań