Wszywki esperal w Warszawie – klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Leczenie esperalem w naszej klinice

Umieszczenie w ciele wszywki esperal jest jedną z metod, jaką można zastosować w leczeniu alkoholizmu. Jeżeli dotychczas podjęte przez Ciebie kroki okazały się nieskuteczne, pomyśl o proponowanym przez nas rozwiązaniu – wypróbuj wszywkę alkoholową. Nasza klinika oferuje Ci bezpieczny i dyskretny zabieg umieszczenia w Twoim ciele wszywki esperal, która zawiera disulfiram. Disulfiram uaktywnia się wtedy, kiedy w Twoim organizmie pojawi się alkohol. Połączenie esperalu z alkoholem powoduje negatywne skutki, takie jak np. wymioty czy bóle głowy. Zabieg zostanie wykonany przez zatrudnionych w naszej klinice wysoko wykwalifikowanych lekarzy, posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu poprzez wykorzystanie esperalu.

Czym jest esperal?

Esperal to lek, który umieszczany jest w ciele pacjenta. W leku zawarta jest substancja o nazwie disulfiram, która silnie reaguje z alkoholem, powodując negatywne skutki. W XX wieku zaczęto leczyć tą metodą.

Formy esperalu

Esperal znany jest w dwóch formach. Pierwszą z nich są tabletki, które należy regularnie zażywać. W naszej klinice w Warszawie proponujemy klientom drugą formę esperaluwszywkę alkoholową. Wszywkę umieszczamy w ciele pacjenta. Substancje czynne uwalniane są do organizmu wtedy, kiedy pacjent zażyje alkohol. Wówczas odczuwa on negatywne konsekwencje.

Zapewniamy kompleksową pomoc

– Pomoc psychologiczna

Personel naszej kliniki pomaga osobom z uzależnieniem od alkoholu od wielu lat. Dlatego doskonale rozumiemy, czego potrzebują nasi pacjenci. Każdego klienta obejmujemy pomocą psychologiczną. Wierzymy, że tylko kompleksowe i dobrze zaplanowane działania mają sens.

– Profesjonalizm

Zespół, który tworzy naszą klinikę, to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie zawodowe naszego personelu powoduje, że leczymy na najwyższym poziomie. Zgłoś się ze swoim problemem i sprawdź nas!

Oddziały w miastach

Kompetencje

Nasi specjaliści  odznaczają wyróżniają się doświadczeniem oraz kompetencjami. Dlatego właśnie jesteśmy numerem jeden jeśli chodzi o leczenie chorób alkoholowych.

%

Skuteczne terapie

Wsparcie

Zapewniamy je każdemu pacjentowi. Zachęcamy do rozpoczęcia leczenia, wspieramy go w jego trakcie oraz motywujemy do dalszego zachowania trzeźwości.

%

Bezpieczny detoks

Dbałość

Dbamy nie tylko o profesjonalne wykonanie zabiegu oraz leczenie, ale również naszym pacjentom staramy się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, która będzie dodatkowo sprzyjać ich terapii.

Leczenie uzależnień NGM Warszawa

Leczenie uzależnień

ul. Klimczaka 8, Wilanów

02-797 Warszawa