Detoks Alkoholowy

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Odtrucie alkoholowe dla organizmu – Detoks

Choroba alkoholowa jest bardzo trudnym do pokonania uzależnieniem z którym wiele osób uzależnionych sobie nie radzi. Szczególnie gdy pojawia się głód alkoholowy i natarczywe myśli wokół alkoholu. Wiele osób uzależnionych mimo chęci pokonania nałogu alkoholowego ulega uzależnieniu, łatwo wówczas wpaść w ciąg alkoholowy. Długotrwale, wzmożone spożywanie alkoholu może prowadzić do wycieńczenia organizmu. Przerwanie ciągu alkoholowego jest możliwe poprzez wykonanie detoksu alkoholowego. Detoks to nie tylko odtrucie alkoholowe ale także kompleksowa kuracja wzmacniająca. Detoks alkoholowy jest w stanie usprawnić funkcjonowanie organizmu po szkodliwym wpływie nadmiernego spożycia alkoholu.

Czym jest detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy jest kuracją polegającą na podaniu pacjentowi dożylnie odpowiedniej gamy leków i płynów. Leki i płyny w odtruciu alkoholowym określane są na podstawie potrzeb pacjenta. Indywidualne podejście do każdego naszego pacjenta powoduje, że detoks alkoholowy jest skuteczny a co najważniejsze bezpieczny. W Polsce nie brakuje miejsc gdzie do detoksu alkoholowego podchodzi się nierozważnie a terapia może zaszkodzić pacjentowi. Jednak w naszej klinice możesz być spokojny o jakość oferowanego przez nas detoksu alkoholowego. Nasze odtrucie alkoholowe wykonywane jest przez doświadczony i w pełni wykwalifikowany zespół, który zna się na swojej pracy.

Detoks alkoholowy a objawy zespołu abstynencyjnego

Szczególne właściwości detoksu alkoholowego sprawiają, że jest on stosowany nie tylko do wyprowadzania osób uzależnionych ale także do łagodzenie zespołu objawów abstynencyjnych. Objawy abstynencyjne wahają się od nieszkodliwych po dokuczliwe, a nawet takie które bezpośrednio zagrażają zdrowiu i życiu chorego. W naszej klinice można podjąć się zwalczania objawów abstynencyjnych poprzez kompleksowe odtrucie alkoholowe. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, oferując naszym pacjentom najwyższą jakość detoksu alkoholowego.

Detoks alkoholowy – skutki

Przerwanie ciągu alkoholowego

Detoks alkoholowy znajduje zastosowanie jako sposób na przerywanie ciągu alkoholowego. Jedna z nielicznych metod, która odznacza się wysoką skutecznością. Wiele naszych pacjentów zostaje zgłoszonych przez rodziny, które mimo starań bezskutecznie próbowały wyprowadzić osobę uzależnioną z ciągu. Samodzielne wyprowadzanie uzależnionego z ciągu alkoholowego może okazać się niezbędne, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej kliniki.

Objawy Zespołu Abstynencyjnego

Pierwsze objawy odstawienia pojawiają się w czasie 24 – 36 godzin po zaprzestaniu picia alkoholu. Organizm w sytuacji gdy obniży się zawartość alkoholu we krwi potrafi gwałtownie reagować, powodując dokuczliwe objawy ze strony układu pokarmowego, układu krążenia, układu wegetatywnego. Detoks alkoholowy łagodzi a nawet całkowicie neutralizuje objawy alkoholowego zespołu abstynencyjnego, pozwalając chromu stanąć na nogi.

Oddziały w miastach

Nowoczesne gabinety

NGM oferuje detoks alkoholowy w swoich gabinetach zlokalizowanych w siedmiu głównych miastach Polski. Dodatkowo specjalnie dla komfortu pacjentów wykonuje detoks i odtrucie alkoholowe pod wskazanym przez pacjenta adresem.

%

Skuteczne terapie

Potwierdzone efekty

Wysoka jakość detoksu alkoholowego oraz dokładne zapoznanie się z przypadkiem pacjenta pozwala nam jasno określić jego potrzeby a to rzutuje na wykonywane odtrucie alkoholowe i pozostałe terapie.

%

Bezpieczny detoks

W dobrych rękach

Nasza kadra lekarzy i specjalistów posiada bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje do udzielania pomocy osobom uzależnionym. Nasz zespół to kadra profesjonalistów w każdym calu.