Leczenie alkoholizmu Gdańsk

Indywidualne podejście do każdego pacjenta
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Leczenie alkoholizmu w Gdańsku

W naszej klinice oferujemy skuteczne leczenie uzależnienia od alkoholu. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta. Poradzenie sobie z alkoholizmem na własną rękę często nie przynosi rezultatów, dlatego każda osoba potrzebująca wsparcia w wyjściu z nałogu może liczyć na naszych specjalistów.

Przebieg terapii

Nasza kadra to specjalistyczny zespół lekarzy i terapeutów, dla których ważne jest rozpoznanie stanu fizycznego i psychicznego każdego pacjenta. Na ich podstawie proponujemy dalsze postępowanie w skutecznej terapii uzależnienia.

Terapię uzupełnia detoks alkoholowy. Niektórzy pacjenci decydują się także na wsparcie w postaci wszywki alkoholowej, wpływającej na poziom tolerancji alkoholu. Przez cały okres trwania terapii oraz po jej zakończeniu zapewniamy dyskrecję, dlatego możesz nam zaufać i wybrać profesjonalne leczenie w naszej klinice.

Klinika Leczenia Alkoholizmu w Gdańsku

Detoks alkoholowy leczenie

Skuteczne leczenie

Metody leczenia są dopasowywane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zwracamy uwagę na wszystkie czynniki składające się na stan fizyczny oraz psychiczny pacjenta, który trafia do naszego ośrodka. Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów leczenia, tak by osoby mogły znów cieszyć się życiem bez nałogu.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Kompleksowa pomoc

Nad osiągnięciem jak najlepszych efektów czuwają lekarze i terapeuci, którzy do każdego pacjenta dostosowują program leczenia. Takie działanie daje ogromne szanse na szybkie zauważenie efektów. Jeśli szukasz pomocy nie wstydź się zgłosić do naszego gabinetu. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Nam możesz zaufać.

Oddziały w miastach

Sprawdzone metody

Nasze długoletnie doświadczenie potwierdza skuteczność wykorzystywanych metod leczenia. Pozwól, by pomogły również Tobie lub bliskiej Ci osobie.

%

Skuteczne terapie

Profesjonalna kadra

Wykształceni specjaliści zapewniają wsparcie każdemu kto potrzebuje pomocy w walce ze swoim nałogiem.

%

Bezpieczny detoks

Nowoczesne gabinety

W trosce o dobro pacjentów nasze gabinety zostały wyposażone w wysokiej jakości nowoczesny sprzęt.

Leczenie uzależnień NGM Katowice

logo-leczenie

ul. Józefowska 76

40-881 Katowice