Detoks

Detoks Wrocław – wybierz klinikę NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Bezpieczny detoks alkoholowy

Po częstym i intensywnym zażywaniu alkoholu Twój organizm jest zanieczyszczony. Abyś poczuł się lepiej i mógł skutecznie osiągnąć stan abstynencji, w naszej klinice we Wrocławiu oferujemy profesjonalny detoks alkoholowy. Dzięki alkoholoodtruciu poczujesz się lepiej, a Twój organizm się wzmocni. Od lat leczymy osoby z problemem alkoholowym i zauważamy, jak bardzo komfort życia naszych pacjentów polepsza się po odtruciu alkoholowym. Zaufaj specjalistom i odwiedź naszą klinikę we Wrocławiu i oczyść swój organizm z toksyn poprzez kompleksowy detoks! Po zabiegu detoksykacji alkoholowej zalecamy implantację esperalu – zabieg jest dostępny również w naszej klinice.

Bezpieczny detoks Wrocław – zadzwoń do nas!

+48 717 072 383

 

Na czym polega detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy jest bezpieczną kuracją, polegającą na dożylnym wprowadzeniu do ciała pacjenta specjalnie dobranych leków i płynów. Podawane substancje obfitują w wartości odżywcze i mikroelementy. Kuracja alkoholoodtrucia jest całkowicie bezpieczna i wspiera osobę uzależnioną w odstawieniu alkoholu. Profesjonalnie wykonane odtrucie alkoholowe zredukuje negatywne skutki spożytego alkoholu. Nasi lekarze wykonują detoks profesjonalnie i bezboleśnie.

Redukcja objawów zespołu abstynencyjnego

Każdy, kto zmaga się z chorobą alkoholową, wie, że radykalne odstawienie alkoholu wiąże się z doświadczaniem objawów zespołu abstynencyjnego. Wymioty, silne bóle głowy i majaczenia to tylko niektóre skutki zaprzestania przyjmowania alkoholu przez osobę uzależnioną. Detoks alkoholowy redukuje te objawy, sprawiając, że łatwiej jest wytrwać w trzeźwości.

Jak przeprowadzamy detoks alkoholowy?

– Szybko

Chociaż wiele osób korzysta z naszych usług, w naszej klinice na korytarzach nie ma kolejek. Umożliwiamy zapisanie się na detoks alkoholowy nawet tego samego dnia. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

– Bezpiecznie

Naszą klinikę tworzy zespół profesjonalistów, dla których dobro pacjenta znajduje się na pierwszym miejscu. Nie podejmujemy działań ryzykowanych, które mogłyby negatywnie wpłynąć dobrostan klienta. U nas możesz być pewien, że kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie.

Oddziały w miastach

Nasz gabinet

To miejsce, w którym każdy pacjent może wyleczyć się z nałogu oraz rozpocząć całkiem nowe życie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

%

Skuteczne terapie

Zrozumienie

Nie oceniamy naszych pacjentów ani ich nie krytykujemy. Wspieramy ich poprzez szczerą rozmowę oraz motywację do walki z chorobą.

%

Bezpieczny detoks

Natychmiastowość

Nasi pacjenci mogą liczyć na szybką pomoc z naszej strony. Nie wymagamy stania w kolejkach oraz wcześniejszych zapisów. Wystarczy jeden telefon tego samego dnia!

Leczenie uzależnień NGM Wrocław

logo-leczenie

ul. Dworcowa 11b

53-319 Wrocław