Wszywka alkoholowa Gdańsk - Esperal

Skuteczność i bezpieczeństwo pacjenta
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Alkoholicy samodzielnie rzadko kiedy mogą uwolnić się od choroby alkoholowej. Czasem nie rozpoczynają leczenia, ponieważ nie znają metod ani nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. W Trójmieście niezmiennie pomagamy od kilku lat tym, którzy chcą życia w trzeźwości. Staramy się wspierać alkoholików w abstynencji nie tylko z pomocą terapii, ale również leku esperal. Gdańsk to część Trójmiasta, gdzie działają nasi specjaliści w przychodni medycznej. Implantowany przez naszych lekarzy esperal jest oryginalny, co daje pewność skuteczności. Zabiegi są wykonywane w sterylnych i przygotowanych do tego gabinetach. Prowadzimy prywatną klinikę. Na zabieg zapiszesz się bez czekania w długich kolejkach. Jesteśmy ogólnopolską siecią, która z roku na rok zbiera coraz większe doświadczenie. Wszywamy nie tylko esperal w Gdańsku, ale również Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Kielcach, Katowicach i Szczecinie. Pomogliśmy już tysiącom alkoholików. Możemy wesprzeć w abstynencji również ciebie, implantując wszywkę alkoholową.

Esperal Gdańsk – sprawdzone rozwiązanie alkoholików

Alkoholicy korzystają z różnych metod leczenia choroby alkoholowej. Ich skuteczność w dużej mierze zależy od ich samych. Życie w trzeźwości nie następuje z łatwością z dnia na dzień. Wdrożenie zmian to czas, który alkoholik musi poświęcić, aby odbudować to, co stracił przez alkoholizm. Zaszycie pod skórą esperalu w Gdańsku z pewnością pomaga i ułatwia działanie. Skuteczność wszywek alkoholowych jest powiązana ze składnikiem esperalu, czyli Disulfiramem. Ten związek chemiczny powstrzymuje alkoholików przed sięganiem po kieliszek jakiegoś trunku (jego rodzaj nie decyduje o stopniu uzależnienia). Reakcja esperalu jest nagła, chociaż alkoholicy spodziewają się tego. Nasza wyszkolona i doświadczona kadra medyczna za każdym razem wyjaśnia działanie leku esperal. Disulfiram natychmiast wyłapuje każdą ilość płynu etylowego w organizmie. Objawy są odczuwane po paru minutach, Mogą przypominać zwielokrotnione zatrucie alkoholowe. Reakcja esperalu jest silniejsza wraz ze wzrostem ilości wypijanego alkoholu. Wtedy narządy wewnętrzne i wzrok mogą ulec nieodwracalnym uszkodzeniom. Czasem działanie wszywki alkoholowej może również doprowadzić do zgonu. Każdy alkoholik jest odpowiedzialny za swoje czyny po wszyciu esperalu w Gdańsku. Większość rezygnuje z picia ze względu na strach i zdrowy rozsądek. Wszelkie obawy, jakie odczuwają, powodują, że czują silną awersję do alkoholu. Tylko ta czynność jest niewskazana w trakcie leczenie esperalem w Gdańsku. W innych przypadkach wszywka alkoholowa nie przypomina o sobie w żaden uciążliwy sposób.

Co to jest esperal?

Esperal to potoczna nazwa substancji chemicznej jaką jest disulfiram. Wchodzi ona w silną reakcję z alkoholem. Objawy pojawiające się u pacjenta ze wszywką alkoholową po wypiciu alkoholu skutecznie odstraszają od sięgania po alkohol.

Detoks alkoholowy leczenie

Działanie esperalu

Esperal zaszyty w ciele pacjenta ma na celu zatrzymanie metabolizmu alkoholu. Blokuje on enzym biorący udział w jego rozkładzie. Niemożność rozkładu alkoholu sprawia, że po spożyciu alkoholu przez osobę posiadającą wszywkę dochodzi do wzrostu stężenia aldehydu octowego, a tym samym do wystąpienia silnych, nieprzyjemnych objawów zatrucia, takich jak: bóle i zawroty głowy, nudności, wymioty, uczucie duszności i skoki ciśnienia. Pacjent przed zabiegiem zostaje dokładnie zapoznany z możliwymi następstwami spożycia alkoholu w czasie posiadania wszywki, ponieważ konieczna jest jego świadoma zgoda na zabieg.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Przeciwskazania

Ostateczną decyzję o przeprowadzeniu zabiegu podejmuje lekarz specjalizujący się w leczeniu alkoholizmu. Przed podjęciem decyzji konieczne jest sprawdzenie niezbędnych parametrów życiowych, ale również przeprowadzenie wywiadu pod kątem możliwych przeciwskazań do zabiegu. Przede wszystkim pacjent powinien być trzeźwy. Niezbędne jest odstawienie alkoholu na kilkanaście godzin przed zabiegiem. Poddanie się zabiegowi może zostać wykluczone, jeśli pacjent wykazuje nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku, posiada choroby układu krążenia, zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, a także kiedy w przeszłości wystąpiły u pacjenta zawały serca czy próby samobójcze. Ze wszywki alkoholowej nie powinny również korzystać kobiety w ciąży.

Oddziały w miastach

Indywidualne podejście

Nasi specjaliści dostosowują leczenie adekwatnie do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także jego aktualnego stanu fizycznego i psychicznego.

%

Skuteczne terapie

Bezpieczeństwo

Lekarze dbają o bezpieczeństwo każdego pacjenta zgłaszającego się na zabieg. Poprzez dokładny wywiad starają się wykluczyć przeciwskazania, a dzięki różnorodnym pomiarom ustalają m.in. dawkę zaszywanego leku.

%

Bezpieczny detoks

Efekty

Wieloletnie doświadczenie naszych profesjonalistów oraz grono dotychczasowych wyleczonych pacjentów przemawia za skutecznością leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Katowice

logo-leczenie

ul. Józefowska 76

40-881 Katowice

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywki alkoholowe Gdańsk – zaszycie alkoholowe esperalem

Wszycie esperalu w Gdańsku zaliczane jest do zabiegów chirurgicznych, chociaż nacięcie jest niewielkie. Przed każdą implantacją wszywki alkoholowej lekarz bada najpierw akcje serca, mierzy ciśnienie i określa poziom glukozy na podstawie próbki krwi. Istotny jest również test trzeźwości. Pacjenci w momencie zapisywania się na wszycie esperalu w Gdańsku są informowani o konieczności przestrzegania trzeźwości przez minimum dobę. Jeśli warunek ten zostanie spełniony, a podstawowe parametry życiowe nie odbiegają od normy, zabieg implantacji wszywki alkoholowej może się odbyć. Zaszycie trwa ok. 30 minut. Po wszyciu esperalu w Gdańsku niepotrzebne są wizyty w szpitalu ani dodatkowe konsultacje poza momentem zdjęcia szwów. Nacięcie wykonuje lekarz w okolicy pośladka albo łopatki po iniekcji znieczulenia miejscowego. W strefie domięśniowej umieszczany jest esperal. Dzięki szwom kosmetycznym blizna jest ledwo widoczna. Jednorazowa implantacja wszywek alkoholowych daje wytchnienie od alkoholu przez 8-12 miesięcy. Później lekarz w naszej klinice może wszyć esperal w Gdańsku ponownie, lecz decyzja należy do pacjenta. Lek nie powoduje rozkojarzenia w trakcie jazdy samochodem i innych czynności życia codziennego.

Esperal Gdańsk – implantacja wszywek alkoholowych w Gdańsku

Leczenie esperalem w Gdańsku pomogło wielu osobom w osiągnięciu trzeźwości na długi czas. Bez względu na rodzaj stosowanych metod w trakcie leczenia alkoholizmu, proces zmian wymaga zaangażowania i dużej dawki chęci do stałego działania. Walka z chorobą alkoholową to nie chwilowa zmiana. Trwa już do końca życia, ponieważ głód alkoholowy może powrócić w każdym momencie, nawet tym niespodziewanym. Z esperalem możesz mieć pewność, że przez czas przynajmniej 8 miesięcy prościej będzie ci się zmagać z uzależnieniem i jego następstwami. Leczenie z pomocą wszywek alkoholowych nie jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego każde wszycie esperalu w Gdańsku jest odpłatne. Cena zabiegu jest zależna od wyboru standardu przez pacjenta. Osoby, które nas odwiedzają, mają zróżnicowane wymagania. Aby implantacja wszywki alkoholowej była dla nich zadowalająca stworzyliśmy kilka wersji wszycia esperalu w Gdańsku, dzięki czemu każdy może kontrolować przebieg leczenia. 1. Esperal Gdańsk – standard Zabieg odbywa się po wywiadzie medycznym przeprowadzonym przez naszego specjalista. Jeśli pacjent jest trzeźwy przez 24 godziny przed implantacją wszywek alkoholowych, a parametry życiowe są w normie, to może dojść do wszycia esperalu. Nacięcie jest niewielkie, a rana zaszywana nićmi chirurgicznymi, które są zdejmowane bezpłatnie. Wszywki alkoholowe są autentycznym lekiem pochodzącym od producenta. 2. Esperal Gdańsk – VIP Implantacja wszywek alkoholowych przebiega po podaniu znieczulenia miejscowego. Esperal jest umieszczany pod skórą, a rana zszywana nićmi, których nie trzeba usuwać (rozpuszczają się same). W miejscu po zaszyciu alkoholowym wstrzykiwana jest dawka antybiotyku powstrzymującego infekcje. Pacjenci mają również możliwość umówienia się na nieodpłatną konsultację medyczną z naszym specjalistą. 3. Esperal Gdańsk – Gold Implantowana jest maksymalna ilość wszywek alkoholowych w 1,2 albo 3 miejscach. Lekarz podaje również skumulowaną dawkę antybiotyków tam, gdzie został wszyty esperal. Nici nie trzeba zdejmować po zabiegu, ponieważ rozpuszczają się samoistnie. Każdy pacjent może nieodpłatnie umówić się na 2 wizyty ze specjalistą w naszej klinice. Leczenie przebiega bardziej komfortowo, a dodatkowe leki zapobiegają infekcjom. Różnice wynikające między możliwymi wariantami wszycia esperalu w Gdańsku wynikają wyłącznie ze standardu implantacji wszywki alkoholowej. Skuteczność bez względu na wybór jest niezmiennie wysoka. Przed zabiegiem z użyciem esperalu lekarz wyjaśnia dokładnie, jak są opcje i czym się dokładnie różnią.

Wszywka alkoholowa Gdańsk – leczenie esperalem w klinice w Trójmieście

Alkoholizm niszczy nie tylko ciało, ale również umysł uzależnionego. Jego otoczenie, czyli rodzina oraz najbliżsi przyjaciele również cierpią. Pacjenci, którzy do nas trafiają, mają często za sobą już kilka nieskutecznych prób wyjścia z alkoholizmu. Z myślą o cierpieniu, które towarzyszy osobom uzależnionym oraz ich bliskim proponujemy naszym pacjentom zabieg wszycia esperalu w Gdańsku. Jest to często jedyne możliwe wyjście, które skutecznie uwolni osobę od nałogu alkoholowego. Najważniejszy jest krok pierwszy, który należy do pacjenta. Chodzi o wyrażenie chęci zerwania toksycznej więzi z alkoholem. Mogą w tym pomóc właśnie wszywki alkoholowe. Podjęcie decyzji dla osób uzależnionych nie jest takie łatwe, ale prowadzi do następnych kroków ku trzeźwości. W naszej klinice wykonujemy zabieg wszycia esperalu w Gdańsku z zachowaniem najwyższych standardów medycznych. Pacjentom zapewniamy komfortowe warunki i bezpieczeństwo. Implantujemy tylko oryginalne wszywki alkoholowe od zaufanych koncernów farmaceutycznych. Esperal w Gdańsku wszywamy szybko i skutecznie. Wszywki alkoholowe zrewolucjonizowały metodykę leczenia alkoholizmu. Esperal wspiera sposób psychologiczny. W naszej klinice możesz skorzystać również z detoksu alkoholowego i leczyć chorobę alkoholową kompleksowo. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji oraz planowaniu terapii alkoholowej.  Zapraszamy do umówienia wizyty!