Odtrucie alkoholowe w Katowicach – klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Detoks w klinice w Katowicach

W naszej klinice stosujemy wiele metod wspierających osoby z chorobą alkoholową w ich walce o trzeźwość. Jedną z metod jest detoks alkoholowy, która ma na celu uniezależnienie organizmu od alkoholu i jest jednym z pierwszych kroków na drodze do abstynencji. Wiele lat pracy z osobami uzależnionymi uświadomiło nam, jak ciężko samemu jest wyjść z choroby alkoholowej. Dlatego oferujemy takie metody pomocy, dzięki którym będzie to nieco łatwiejsze. Zdrowie i życie pacjentów jest dla nas najważniejsze – z tego powodu alkoholoodtrucia wykonujemy pod ścisłą kontrolą najlepszych specjalistów.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Co to jest odtrucie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe (inaczej detoks, detoksykacja) to kuracja zmierzająca do zredukowania objawów zespołu abstynencyjnego. Dożylnie wprowadza się do organizmu pacjenta specjalne leki i płyny. Ich działanie polega na wzmocnieniu organizmu i dostarczeniu mu składników odżywczych. Dla wielu osób decyzja o podjęciu alkoholoodtrucia była przełomowa i stała się podstawą do dalszych skutecznych działań zmierzających do całkowitego detoksu alkoholowego.

Co redukuje detoks?

Detoks redukuje objawy zespołu abstynencyjnego, pozwalając na bardziej skuteczne zerwanie z alkoholem. Oszczędź sobie bólu i pozwól nam profesjonalnie zatroszczyć się o Twoje zdrowie i życie. Nasi lekarze czekają na Ciebie w klinice. Przyjdź, poradź się i ustal termin, w którym dokonasz odtrucia alkoholowego.

Na czym polega zespół abstynencyjny?

– Objawy odstawienne

W zależności od tego, jak długo pacjent zażywał alkohol, będzie odczuwał objawy odstawienne z różnym nasileniem. Symptomami odstawienia alkoholu mogą być np. lęki, wymioty czy bezsenność. Detoks zmniejsza nasilenie niekomfortowych dla pacjenta objawów.

– Majaczenie alkoholowe

W przeciągu 12-14 h od zaprzestania spożywania alkoholu pacjent może doświadczyć wzrokowych, słuchowych, a nawet dotykowych halucynacji. Takie doświadczenie dla wielu osób może być traumatyczne. Poddanie się odtruciu zapobiega takim objawom.

Oddziały w miastach

Pomoc i wsparcie

Naszym pacjentom oferujemy pełną pomoc oraz wsparcie przy leczeniu chorób alkoholowych, Wzmacniamy organizm, dostarczamy niezbędnych składników odżywczych oraz niwelujemy uczucie bólu.

%

Skuteczne terapie

Detoks

Oferowany przez naszą klinikę detoks pozwala na skuteczne zerwanie z nałogiem oraz wyleczenie się z choroby alkoholowej. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę! To będzie Twój pierwszy krok do trzeźwości.

%

Bezpieczny detoks

Klinika

Naszą klinikę tworzą prawdziwi specjaliści, posiadający wiedzę oraz doświadczenie w leczeniu chorób alkoholowych. Ponadto cechuje nas wyjątkowa atmosfera oraz nowoczesne wyposażenie.

Leczenie uzależnień NGM Katowice

logo-leczenie

ul. Chrobrego 29

40-881 Katowice