Odtrucie alkoholowe w Katowicach – klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Detoks w klinice w Katowicach

W naszej klinice stosujemy wiele metod wspierających osoby z chorobą alkoholową w ich walce o trzeźwość. Jedną z metod jest detoks alkoholowy, która ma na celu uniezależnienie organizmu od alkoholu i jest jednym z pierwszych kroków na drodze do abstynencji. Wiele lat pracy z osobami uzależnionymi uświadomiło nam, jak ciężko samemu jest wyjść z choroby alkoholowej. Dlatego oferujemy takie metody pomocy, dzięki którym będzie to nieco łatwiejsze. Zdrowie i życie pacjentów jest dla nas najważniejsze – z tego powodu alkoholoodtrucia wykonujemy pod ścisłą kontrolą najlepszych specjalistów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Co to jest odtrucie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe (inaczej detoks, detoksykacja) to kuracja zmierzająca do zredukowania objawów zespołu abstynencyjnego. Dożylnie wprowadza się do organizmu pacjenta specjalne leki i płyny. Ich działanie polega na wzmocnieniu organizmu i dostarczeniu mu składników odżywczych. Dla wielu osób decyzja o podjęciu alkoholoodtrucia była przełomowa i stała się podstawą do dalszych skutecznych działań zmierzających do całkowitego detoksu alkoholowego.

Co redukuje detoks?

Detoks redukuje objawy zespołu abstynencyjnego, pozwalając na bardziej skuteczne zerwanie z alkoholem. Oszczędź sobie bólu i pozwól nam profesjonalnie zatroszczyć się o Twoje zdrowie i życie. Nasi lekarze czekają na Ciebie w klinice. Przyjdź, poradź się i ustal termin, w którym dokonasz odtrucia alkoholowego.

Na czym polega zespół abstynencyjny?

– Objawy odstawienne

W zależności od tego, jak długo pacjent zażywał alkohol, będzie odczuwał objawy odstawienne z różnym nasileniem. Symptomami odstawienia alkoholu mogą być np. lęki, wymioty czy bezsenność. Detoks zmniejsza nasilenie niekomfortowych dla pacjenta objawów.

– Majaczenie alkoholowe

W przeciągu 12-14 h od zaprzestania spożywania alkoholu pacjent może doświadczyć wzrokowych, słuchowych, a nawet dotykowych halucynacji. Takie doświadczenie dla wielu osób może być traumatyczne. Poddanie się odtruciu zapobiega takim objawom.

Oddziały w miastach

Pomoc i wsparcie

Naszym pacjentom oferujemy pełną pomoc oraz wsparcie przy leczeniu chorób alkoholowych, Wzmacniamy organizm, dostarczamy niezbędnych składników odżywczych oraz niwelujemy uczucie bólu.

%

Skuteczne terapie

Detoks

Oferowany przez naszą klinikę detoks pozwala na skuteczne zerwanie z nałogiem oraz wyleczenie się z choroby alkoholowej. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę! To będzie Twój pierwszy krok do trzeźwości.

%

Bezpieczny detoks

Klinika

Naszą klinikę tworzą prawdziwi specjaliści, posiadający wiedzę oraz doświadczenie w leczeniu chorób alkoholowych. Ponadto cechuje nas wyjątkowa atmosfera oraz nowoczesne wyposażenie.

Leczenie uzależnień NGM Katowice

logo-leczenie

ul. Chrobrego 29

40-881 Katowice