Detoks w Kielcach - klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Wybierz detoks w naszej klinice

W naszej klinice od wielu lat oferujemy detoks alkoholowy. Jest to skuteczna metoda odtruwania organizmu pacjenta. Szkodliwe, nałogowe używanie alkoholu czyni spustoszenie w ciele i negatywnie wpływa na zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Odtrucie alkoholowe ma na celu złagodzenie skutków, jakie alkohol wywołał w organizmie. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy czuwa nad każdym etapem detoksu i i zapewnia bezpieczeństwo prowadzonych działań. Przyjdź do naszej kliniki w Kielcach i dowiedz się więcej o alkoholoodtruciu.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Na czym polega odtruwanie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe zmierza do odzwyczajenia organizmu od alkoholu. Lekarz dożylnie wprowadza do ciała pacjenta składniki odżywcze, które są zawarte w podawanych lekach i płynach. Wpływa to pozytywnie na zdrowie pacjenta, redukując objawy odstawienia alkoholu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zerwać z nałogiem – detoks powinnien być pierwszym krokiem, jaki wykonasz.

Trudne początki abstynencji

Odstawienie alkoholu przez osobę chorą na alkoholizm jest początkowo bardzo trudne. Organizm osoby uzależnionej, który zostaje pozbawiony alkoholu, zaczyna reagować negatywnie. Zespół objawów pojawiających się przy odstawieniu alkoholu to zespół abstynencyjny. Wiąże się z odczuwaniem bólu głowy, wymiotami, halucynacjami czy bezsennością. Poddając się odtruciu alkoholowemu, masz szansę zmniejszyć negatywne reakcje Twojego organizmu.

Czym wyróżniają się nasi specjaliści?

– Doświadczenie

Psycholodzy, terapeuci oraz lekarze, którzy są zatrudnieni w naszej klinice w Kielcach, to specjaliści w swojej dziedzinie. Leczeniem alkoholizmu zajmują się od lat, dzięki czemu zdobywali dużą wiedzę i doświadczenie, a teraz mogą skutecznie pomagać swoim pacjentom.

– Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Uważamy, że tylko takie podejście pozwala na kompleksową i skuteczną pomoc. Interesuje nas każdy człowiek i jego historia.

Oddziały w miastach

Odtrucie

Jest to najlepszy krok do życia w trzeźwości. Organizm zostaje oczyszczony z toksyn oraz dostarcza mu się niezbędnych leków oraz płynów, dzięki którym pacjent odzyskuje zdrowie oraz witalność.

%

Skuteczne terapie

Nałóg

Powoduje wiele szkód zarówno fizycznych jak i psychicznych. Warto zdecydować się na walkę z nim już dziś!

%

Bezpieczny detoks

Nasza klinika

Nasza klinika to gwarancja sukcesu oraz wyleczenia się z nałogu. Pomogliśmy już setkom pacjentów. Ty możesz być kolejnym z nich!

Leczenie uzależnień NGM Kielce

logo-leczenie

ul. Śląska 13

25-328 Kielce