Wybierz esperal – NGM Kraków - Esperal Kraków

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Dyskretne leczenie esperalem

Jeżeli borykasz się z chorobą alkoholową i nie masz już pomysłu, gdzie zwrócić się o pomoc, rozważ wybór wszywki alkoholowej esperal. Jest to metoda, która powstrzyma Cię przed sięgnięcie po alkohol. Nasza klinika oferuje profesjonalną usługę umieszczenia wszywki esperalu w Twoim ciele. Wszywka alkoholowa zawiera substancję o nazwie disulfiram, która w połączeniu z alkoholem powoduje u pacjenta silny dyskomfort. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze dbają o to, aby zabieg był całkowicie bezpieczny i odbył się w sterylnych warunkach.

W naszej klinice panuje przyjazna atmosfera, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Możesz być pewien naszej całkowitej dyskrecji. Odwiedź naszą klinikę w Krakowie i wybierz leczenie esperalem.

14 votes, average: 5,00 out of 514 votes, average: 5,00 out of 514 votes, average: 5,00 out of 514 votes, average: 5,00 out of 514 votes, average: 5,00 out of 5 (14 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

Co to jest esperal?

Esperal jest lekiem, który w swoim składzie zawiera disulfiram. Substancja ta reaguje z alkoholem, powodując u pacjenta silny dyskomfort. Początki leczenia tą metodą rozpoczęły się w XX wieku.

Disulfiram zaś to lek zaburzający metabolizm alkoholu w organizmie. Spożycia alkoholu podczas działania disulfiramu ma nieprzyjemne skutki w postaci ostrego zatrucia i wiąże się z szeregiem negatywnych objawów.

W naszej klinice zapewniamy

– Znieczulenie

Wybierając naszą klinikę, decydujesz się na zabieg, który będzie całkowicie bezbolesny. Każde umieszczanie wszywki w ciele pacjenta odbywa się z wykorzystaniem znieczulenia. Trwa ono nie tylko podczas samego zabiegu, ale także później, aby nie wywoływać u pacjenta uczucia dyskomfortu.

– Indywidualne podejście do klienta

Wiele osób korzystających z usług naszej kliniki chwali nas za indywidualny i przyjazny stosunek do każdego pacjenta. Dla nas to normalne. Dobro naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Rozumiemy, że każdy, kto zjawia się w naszej klinice, potrzebuje pomocy odpowiadającej jego potrzebom.

W jakiej formie stosowany jest esperal?

Istnieje możliwość stosowania esperalu w dwóch formach: jako tabletki lub wszywki. W naszej klinice w Krakowie oferujemy naszym pacjentom możliwość zabiegu wszycia esperalu. Naszym zdaniem ta forma jest dużo bardziej skuteczna i mniej uciążliwa dla klientów. Wszywka alkoholowa zostaje umieszczona w ciele i z niej uwalniane są odpowiednie substancje.

Polecamy również inne lokalizacje:  esperal Wrocław

Oddziały w miastach

Bezpieczeństwo

Wybierając nasza klinikę masz pewność, że wykonany zabieg będzie skuteczny oraz nie będzie wiązał się z wysokim ryzykiem powikłań. Ponadto nasi pacjenci mają zapewnioną opiekę zarówno w trakcie, jak i po leczeniu.

%

Skuteczne terapie

Skuteczne metody

Wykorzystujemy leczenie esperalem, ponieważ obecnie jest on uznawany za najskuteczniejsza formę walki z chorobą alkoholową. Jego efektywność potwierdziły już setki pacjentów, którzy mieli okazję leczyć się w naszej klinice.

%

Bezpieczny detoks

Profesjonalizm i kompleksowość

Nasi specjaliści podchodzą do powierzonych im zadań kompetentnie, stosując indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ponadto leczenie alkoholizmu w ich wydaniu jest gruntowne i kompletne, dzięki czemu szybko można zauważyć jego pozytywne skutki.

Leczenie uzależnień NGM Kraków

logo-leczenie

ul. Siewna 4

31- 231 Kraków