Esperal Kraków - wszywka alkoholowa

Wysoka jakość i dobre opinie
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywka Esperal – wybierz abstynencję w naszej klince!

Przerwanie uzależnienia od alkoholu to trudna droga, szczególnie gdy brakuje pomocy i wsparcia. Możemy sprawić, że abstynencja stanie się prostsza. Wiemy, co skutecznie powstrzyma się od picia alkoholu. Odpowiednim lekiem jest esperal. Kraków to jedna z miejscowości, w którym pomagamy alkoholikom i ich rodzinom. Zabiegi wykonywane są przez doświadczonych chirurgów, którzy wiedzą, jak bezpiecznie wszyć esperal. Wszywki alkoholowe to nowoczesny, ale sprawdzony sposób na zachowanie abstynencji. Zapomnij o wstydzie. Lecząc się w naszej klinice, pozostaniesz anonimowy. Dzięki esperalowi możesz walczyć z chorobą alkoholową.

Adres naszej kliniki: ulica Siewna 4/5, Kraków, 31-231

Dyskretne leczenie za pomocą wszywki alkoholowej

Alkoholikom trudno zrozumieć, że ich zachowanie odbiega od znanych i praktykowanych norm. Nie dostrzegają zmian w swoim zachowaniu. Jest to szczególnie utrudnione, gdy żyją z osobami, które dostosowują się do sytuacji. Dopiero moment kryzysu, poczucie straty i świadomość konsekwencji daje wyraźny sygnał do zmian. Osoby uzależnione nie postrzegają alkoholizmu jako choroby, a to ważny czynnik. Zwykle decyduje to o rozpoczęciu leczenia. Chęć zmian to ważny aspekt, ale co w przypadku trzeźwości? Czy istnieje sposób na zachowanie abstynencji mimo głodu alkoholowego? Odpowiedzią jest esperal. Kraków jest wśród 11 miast w Polsce, w których możesz uzyskać naszą pomoc. Wszywka alkoholowa to jeden ze sposób farmakologicznych stosowanych przez alkoholików. Esperal w Krakowie wszywany jest wyłącznie osobom pełnoletnim. Ten typ leczenia nie może zostać wymuszony. Pacjent musi być zdecydowany na wszycie esperalu i rozumieć, co się wydarzy po przerwaniu trzeźwości. Konsekwencje działaniu wszywek alkoholowych w chwili nawet spróbowania trunków mogą być różne, a czasem nawet nieodwracalne. W związku z tym pacjent musi być pewien, że nieprzerwana trzeźwość, jest tym, czego potrzebuje od życia. Tej decyzji nie można już cofnąć. Wszycie esperalu Kraków powoduje, że lek działa od 8 do 12 miesięcy. Chociaż jest implantowany pod skórą na stałe, to działa wyłącznie w momencie nietrzeźwości. Nie trzeba się przejmować przyjmowaniem innych leków. Lekarz przed wszyciem esperalu w Krakowie sprawdza, czy żaden ze stosowanych medykamentów nie jest przeszkodą do implantacji wszywki alkoholowej. Nasi specjaliści zawsze dbają o bezpieczeństwo pacjentów. Esperal ma przede wszystkim dać stabilizację. Sprawić, że abstynencja będzie łatwiej zachować. Wszywki alkoholowe są w codziennym życiu mało inwazyjne. Kiedy trzeźwość jest zachowana łatwo o nich zapomnieć. Są wszywane w niewidocznym miejscu. Blizna również nie zwraca uwagi. Esperal pomaga również skupić się na terapii, która umożliwia odnalezienie koniecznych rozwiązań i odpowiedzi. Alkoholikom trudno jest zastąpić czymś alkohol, działać tak, aby chęć picia nie powracała. Aby było to możliwe potrzebne są spotkania z terapeutą, który wskaże drogę. Esperal daje jednak komfort, którego potrzebują osoby uzależnione. Dlatego to częsty sposób radzenia sobie z uzależnieniem.
Detoks alkoholowy leczenie

Wszyty Esperal – długotrwała abstynencja farmakologiczna

Pokonanie wewnętrznych “demonów” skłaniających do życia w uzależnieniu wymaga nie tylko chęci, ale przede wszystkim czasu. Cierpliwość i wiara w powodzenie leczenia z użyciem esperalu Kraków są kluczowe. Bez silnej potrzeby zmian oraz przerwania choroby alkoholowej wszywka alkoholowa nie będzie tak skuteczna, jak powinna. Efektywność działania esperalu jest powiązana z kilkoma czynnikami. Przede wszystkim jego składnikiem, czyli Disulfiramem. Ten lek sprawia, że alkoholicy czują się zmuszeni do odstawienia płynu etylowego. Jest to związane z reakcją Disulfiramu. Gdy człowiek spożywa alkohol przez dłuższy czas, płyn ten zaczyna się gromadzić. W wątrobie powstaje wtedy związek chemiczny nazywany aldehydem octowym. Uznawany jest za groźniejszy niż etanol. Substancja ta jest odpowiedzialna za zatrucie alkoholowe i objawy kaca. W normalnych warunkach po pewnym czasie aldehyd octowy przetwarza się do kwasu octowego, który dla człowieka jest dużo mniej groźny. Nie wygląda to jednak tak, gdy dla alkoholików wszyty jest esperal. Wtedy rozkład alkoholu w ciele ludzkim nie działa prawidłowo. Cały proces jest zaburzony, a esperal go blokuje. Z czasem oczywiście metabolizm płynu etylowego wraca do normy, jednakże symptomy trwają dużo dłużej, przez co organizm jest bardziej wycieńczony.

Najczęstsze symptomy reakcji esperalu na alkohol:

 • silne bóle głowy,
 • problemy z żołądkiem,
 • brak apetytu lub nadmierne łaknienie,
 • rozkojarzenie,
 • zaburzenia koncentracji,
 • lęk i strach,
 • uderzenia gorąca,
 • drgawki,
 • podwyższone ciśnienie,
 • zaburzony rytm serca.

Objawy te mogą ci przypominać kaca i nie jest to przypadek. Zatrucie alkoholem wywołuje symptomy zespołu dnia następnego, ale w momencie, gdy dozwolona dzienna dawka wypitego trunku zostaje przekroczona. W przypadku wszytego esperalu Kraków tak to nie działa. Wystarczy nawet niewielka ilość, aby człowiek poczuł się źle. Następuje to po ok. 5-10 minutach, a cały proces trwa do 10 godzin. Siła objawów zależy od tego, jaka ilość alkoholu znajduje się w ciele. Esperal reaguje silnie na każdą ilość, nie można się przed tym uchronić. Bywa, że symptomy nie zawsze są odczuwalne, jednakże z czasem doprowadza to do trwałych uszkodzeń organów wewnętrznych. Wzmożony kac nie jest jednak jedynym zagrożeniem. Wraz ze wzrostem spożywanych trunków konsekwencje są gorsze.

Ciąg alkoholowy a wszycie esperalu – symptomy:

 • zaburzenia wzroku lub ślepota,
 • problemy z wątrobą, trzustką i sercem,
 • zaburzenia psychiczne,
 • śmierć.

Esperal uznawany jest za lek, który skutecznie zmusza do abstynencji ze względu na jego działanie. Strach przed konsekwencjami jest na tyle silny, że zwykle alkoholicy nie decydują się na ryzyko w trosce o swoje życie oraz zdrowie. Nie musisz się jednak obawiać esperalu, jeśli nie zaczniesz znowu pić.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Zabieg zaszycia alkoholowego Kraków

Nasza klinika zajmuje się wszywaniem esperalu w Krakowie. Przed rozpoczęciem implantacji wszywki alkoholowej odbywa się wywiad medyczny. Kluczowe jest wtedy określenie oczekiwań pacjenta, zbadanie parametrów życiowych (ciśnienie, rytm serca, glukoza) oraz test trzeźwości. Pamiętaj, przed wszyciem esperalu musisz być trzeźwy przez minimalnie 24 godziny! Sprawdzane są również choroby współistniejące, których objawy mogą być wzmożone przez działanie esperalu oraz weryfikowane przeciwwskazania.

Kiedy nie jest stosowany esperal:

 • alergia na leki Disulfiram,
 • problemy z sercem i krążeniem,
 • zarostowe zapalenie płuc,
 • podwyższone ciśnienie,
 • zapalenie wielonerwowe,
 • zapalenie nerwu wzrokowego,
 • choroby psychiczne.

Wszycie esperalu zajmuje naszym specjalistom tylko 30 minut. Zabieg nie dekoncentruje, nie utrudnia żadnych czynności i jest mało inwazyjny.

Zabieg wszycia esperalu Kraków:

 1. Podanie znieczulenia miejscowego.
 2. Wykonanie nacięcia – obszar pośladków albo miejsce pod łopatką.
 3. Implantacja esperalu pod skórą – domięśniowo.
 4. Zaszycie rany – nici klasyczne lub rozpuszczalne.

Gojenie się rany po wszyciu esperalu w Krakowie trwa 7-10 dni. Już wtedy można zacząć cieszyć się trzeźwością przez czas 8-12 miesięcy.

Oddziały w miastach

Bezpieczeństwo

Naszym pacjentom gwarantujemy bezpieczeństwo. Kontrolujemy proces odtrucia alkoholowego, tak aby przynosił on pożądane skutki oraz nie powodował szkodliwych zmian w organizmie.

%

Skuteczne terapie

Profesjonalizm

Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają im na przeprowadzenie skutecznego leczenia.Dodatkowa troska oraz wsparcie przekładają się na wspaniałe efekty zdrowotne u pacjentów.

%

Bezpieczny detoks

Przyjazne miejsce

Nasza klinika jest miejsce, gdzie każdy może uzyskać pomoc. Dodatkowo zapewniamy pacjentom pełną dykrecję, a co za tym idzie swobodę leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Kraków

logo-leczenie

ul. Siewna 4

31- 231 Kraków

Esperal w Krakowie - Kraków, siewna 4/5

Esperal Kraków – pomagamy w trzeźwości!

Jeżeli borykasz się z chorobą alkoholową i nie masz już pomysłu, gdzie zwrócić się o pomoc, rozważ wybór esperalu. W Krakowie wykonujemy zabiegi z pomocą oryginalnych wszywek alkoholowych. Jest to metoda, która powstrzyma Cię przed sięgnięcie po alkohol przez wiele miesięcy. Nasza klinika oferuje profesjonalną usługę umieszczenia wszywki alkoholowej esperal w Twoim ciele. Esperal zawiera substancję o nazwie Disulfiram, która w połączeniu z alkoholem powoduje u pacjenta silny dyskomfort. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze dbają o to, aby zabieg był całkowicie bezpieczny i odbył się w sterylnych warunkach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Potrzebujesz się czegoś dowiedzieć o działaniu esperalu? A może jesteś ciekawy, jak wygląda zabieg implantacji wszywek alkoholowych? Zadzwoń, nasi konsultanci odpowiadają na każde pytanie codziennie, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli o czymś zapomnisz, nie przejmuj się. Lekarze przed wszyciem esperalu dokładnie tłumaczą działanie leku i zasady pielęgnacji po zabiegu. W naszej klinice panuje przyjazna atmosfera, a do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Możesz być pewien naszej całkowitej dyskrecji. Odwiedź naszą klinikę w Krakowie i wybierz leczenie esperalem.