Leczenie alkoholizmu Łódź

Najwyższej jakości leczenie uzależnień
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Leczenie alkoholizmu w klinice w Łodzi

Zajmujemy się leczenie różnych uzależnień. Oferujemy naszym Pacjentom profesjonalną pomoc w leczeniu alkoholizmu. Jeżeli samodzielne zmaganie się z uzależnieniem jest dla ciebie trudne i wyczerpujące, zasięgnij pomocy profesjonalistów z naszego ośrodka. Pomagamy pacjentom z różnymi stopniami uzależnia. Wybierając leczenie w ośrodku zapewniasz sobie dużo wyższą szansę na wyjście z uzależnienia w ciągu jednorazowej terapii, niż podczas podejmowania samodzielnych prób.

Jak wygląda leczenie?

Leczenie rozpoczynamy od detoksu alkoholowego. Specjalna mieszanka leków i płynów jest podawana dożylnie Pacjentowi, dzięki czemu pozbycie się alkoholu z organizmu odbywa się z sposób bardziej komfortowy niż w przypadku tradycyjnych metod. Dzięki substancjom nawadniającym i lekom, brak alkoholu nie jest tak mocno odczuwany, nawet w przypadku osób długo uzależnionych. Wybieramy indywidualne metody leczenia, dopasowane do potrzeb każdego Pacjenta osobno. Oferujemy wsparcie psychologiczne.

 Klinika Leczenia Alkoholizmu w Łodzi

Detoks alkoholowy leczenie

Metody leczenia

Proponujemy skuteczne metody leczenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Dzięki stałemu wsparciu terapeutów Pacjent ma zapewnioną konieczną ilość wsparcia, która jest nieocenianą pomocą podczas wychodzenia z uzależnień.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Odstawienie alkoholu

Dla osób, które regularnie przez wiele miesięcy lub lat spożywały alkohol, szybkie jego odstawienie jest bardzo trudne i wiąże się z koniecznością pokonania trudnych objawów odstawienia. Fizyczne objawy braku alkoholu mogą być nieprzyjemne, dlatego dla Pacjentów spożywających alkohol od wielu lat proponujemy pomoc w postaci detoksu. Specjalnie dobrana mieszanka leków i płynów pozwala na zmniejszenie nieprzyjemnych skutków odstawienia alkoholu.

Zobacz informacje o innych lokalizacjach gabinetów: esperal Wrocław

Oddziały w miastach

Nasze ośrodki

Decydując się na leczenie w naszej klinice masz możliwość wybrania jednej z kilku lokalizacji. Kierując się dobrem naszych Pacjentów proponujemy im możliwość leczenia się w kilku dużych miastach kraju.

%

Skuteczne terapie

Skuteczne leczenie

Indywidualne podejście do każdego pacjenta i profesjonalna kadra stanowią o naszym sukcesie w leczeniu alkoholizmu i pokonywaniu uzależnień.

%

Bezpieczny detoks

Nasza kadra

Wybierając pracowników naszej kliniki kierowaliśmy się ich doświadczeniem i wiedzą w zakresie leczenia uzależnień. Decydując się skorzystać z leczenia proponowanego przez nasz ośrodek masz pewność skutecznych metod leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Łódź

logo-leczenie

ul. Julianowska 7a

91-473 Łódź