Leczenie alkoholizmu Łódź

Najwyższej jakości leczenie uzależnień

Leczenie alkoholizmu w klinice w Łodzi

Zajmujemy się leczenie różnych uzależnień. Oferujemy naszym Pacjentom profesjonalną pomoc w leczeniu alkoholizmu. Jeżeli samodzielne zmaganie się z uzależnieniem jest dla ciebie trudne i wyczerpujące, zasięgnij pomocy profesjonalistów z naszego ośrodka. Pomagamy pacjentom z różnymi stopniami uzależnia. Wybierając leczenie w ośrodku zapewniasz sobie dużo wyższą szansę na wyjście z uzależnienia w ciągu jednorazowej terapii, niż podczas podejmowania samodzielnych prób.

Jak wygląda leczenie?

Leczenie rozpoczynamy od detoksu alkoholowego. Specjalna mieszanka leków i płynów jest podawana dożylnie Pacjentowi, dzięki czemu pozbycie się alkoholu z organizmu odbywa się z sposób bardziej komfortowy niż w przypadku tradycyjnych metod. Dzięki substancjom nawadniającym i lekom, brak alkoholu nie jest tak mocno odczuwany, nawet w przypadku osób długo uzależnionych. Wybieramy indywidualne metody leczenia, dopasowane do potrzeb każdego Pacjenta osobno. Oferujemy wsparcie psychologiczne.

[ratings]

Nasze Oddziały:

Wrocław

ul. Dworcowa 11b
+48 717 072 381

Kraków

ul. Siewna 4
+48 717 072 383

Łódź

ul. Rogozińskiego 23
+48 717 072 422

Warszawa

ul. Klimczaka 8
+48 717 072 584

Poznań

ul. Górki 17A
+48 717 072 792

Katowice

ul. Chrobrego 29
+48 913 508 220

Szczecin

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2
+48 505 373 276

Kielce

ul. Śląska 13
+48 517 012 374

 Klinika Leczenia Alkoholizmu w Łodzi

Metody leczenia

Proponujemy skuteczne metody leczenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Dzięki stałemu wsparciu terapeutów Pacjent ma zapewnioną konieczną ilość wsparcia, która jest nieocenianą pomocą podczas wychodzenia z uzależnień.

Odstawienie alkoholu

Dla osób, które regularnie przez wiele miesięcy lub lat spożywały alkohol, szybkie jego odstawienie jest bardzo trudne i wiąże się z koniecznością pokonania trudnych objawów odstawienia. Fizyczne objawy braku alkoholu mogą być nieprzyjemne, dlatego dla Pacjentów spożywających alkohol od wielu lat proponujemy pomoc w postaci detoksu. Specjalnie dobrana mieszanka leków i płynów pozwala na zmniejszenie nieprzyjemnych skutków odstawienia alkoholu.

Zobacz informacje o innych lokalizacjach gabinetów: esperal Wrocław

Oddziały w miastach

Nasze ośrodki

Decydując się na leczenie w naszej klinice masz możliwość wybrania jednej z kilku lokalizacji. Kierując się dobrem naszych Pacjentów proponujemy im możliwość leczenia się w kilku dużych miastach kraju.

%

Skuteczne terapie

Skuteczne leczenie

Indywidualne podejście do każdego pacjenta i profesjonalna kadra stanowią o naszym sukcesie w leczeniu alkoholizmu i pokonywaniu uzależnień.

%

Bezpieczny detoks

Nasza kadra

Wybierając pracowników naszej kliniki kierowaliśmy się ich doświadczeniem i wiedzą w zakresie leczenia uzależnień. Decydując się skorzystać z leczenia proponowanego przez nasz ośrodek masz pewność skutecznych metod leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Łódź

logo-leczenie

ul. Julianowska 7a

91-473 Łódź