Esperal – leczenie nałogu w klinice NGM w Łodzi

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Indywidualne podejście w leczeniu esperalem

Leczenie alkoholizmu to proces, który wymaga wielu wyrzeczeń i siły woli. Nasi pacjenci to najczęściej osoby, które stosowały już wiele metod walki z nałogiem. Pomocą w leczeniu choroby alkoholowej może być umieszczenie w ciele wszywki alkoholowej esperal. Po każdym spożyciu przez pacjenta jakiejkolwiek ilości alkoholu, zawarty w leku disulfiram uwalnia się, powodując negatywne skutki, takie jak np. wymioty czy bóle głowy. W ofercie naszej kliniki znajduje się zabieg umieszczenia wszywki alkoholowej esperal. Zabieg wykonywany przez profesjonalnych lekarzy, mających wieloletnie doświadczenie i charakteryzujących się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zapisz się na zabieg – NGM Łódź.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

Lek esperal

Esperal to rodzaj leku. Zawiera on czynną substancję o nazwie disulfiram. Uaktywnia się ona tylko wtedy, kiedy jest połączona z alkoholem. Tę metodę walki z alkoholizmem wynaleziono w XX wieku.Produkcja disulfiramu zaś przez jakiś czas była zakazana, jednak przywrócono ją w 2010 roku.

Leczenie esperalem w naszej klinice

Przyjęcie esperalu jest możliwe na dwa sposoby: doustnie poprzez przyjęcie leku oraz poprzez umieszczenie w ciele wszywki alkoholowej. W naszej klinice w Łodzi realizujemy tę drugą możliwość. Przyjdź do nas, a podczas bezpiecznego zabiegu w Twoim ciele zostanie umieszczona wszywka alkoholowa esperal. Jej działanie uchroni Cię przed chęcią sięgnięcia po alkohol.

Zobacz inne lokalizacje: esperal Wrocław.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

– Profesjonalny personel medyczny

Naszą klinikę tworzy zespół profesjonalistów, nie tylko lekarzy, ale i psychologów oraz terapeutów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób z problemem alkoholowym. Świadczymy pomoc na najwyższym poziomie.

– Bezpieczeństwo wykonania zabiegu

Decydując się na zabieg wszycia esperalu w naszej klinice, możesz być pewien, że będzie to bezpieczne. Nasi lekarze najlepiej zadbają o Ciebie i Twoje zdrowie. Zaufaj nam.

Oddziały w miastach

Skuteczność

Przy leczeniu pacjentów nie bez powodów wykorzystujemy esperal, który jest uznawany za najskuteczniejsza metodę leczenia. Jego działanie sprowadza się do utrzymanie uzależnionego w trzeźwości dzięki spotęgowaniu przykrych skutków związanych ze spożyciem alkoholu.

Partnerski oddział: Esperal NGM Łódź

%

Skuteczne terapie

Komfort

W naszej klinice każdy pacjent ma zapewnioną dyskrecję oraz przyjazną atmosferę. Dodatkowo wspieramy i motywujemy do dalszego leczenia.

%

Bezpieczny detoks

O klinice

Nasza klinika jest miejscem nowoczesnym, wyposażonym w niezbędne sprzęty. Pacjenci decydujący się na leczenie mają tu zapewniony spokój i swobodę.

Leczenie uzależnień NGM Łódź

logo-leczenie

ul. Julianowska 7a

91-473 Łódź