Wszywka alkoholowa Łódź - Esperal

Skuteczne odtrucia alkoholowe
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Esperal Łódź – zdecyduj się na abstynencję

O chorobie alkoholowej, a właściwie jej pojęciu zaczęto już mówić w pierwszej połowie XIX wieku. Informacje na temat rozwijania się uzależnienia, czyli faz alkoholizmu zostały określone w drugiej połowie XX wieku. Chociaż od lat zbieramy i aktualizujemy wiedzę na temat uzależnienia od alkoholu, ilość przypadków nie maleje. Dlatego zdecydowaliśmy się pomagać tym, którzy chcą zmienić swoje życie. Od prawie 20 lat zbieramy doświadczenia i sposoby, dzięki którym prościej nam pomagać osobom uzależnionym od alkoholu. Nasza nowoczesna przychodnia leczenia alkoholizmu specjalizuje się w skutecznym i profesjonalnym wszywaniu esperalu. Łódź znajduje się pośród 11 prowadzonych przez nas placówek medycznych. Proponowane przez nas leczenie wszywkami alkoholowymi jest rekomendowane i wykorzystywane na całym świecie. Wszywanie esperalu w Łodzi skutkuje wielomiesięczną trzeźwością. Z nami możesz zacząć szukać rozwiązań, które zagwarantują ci abstynencję na długo.

Wykorzystanie wszywek alkoholowych esperal

Skuteczność leczenia choroby alkoholowej głównie zależy od starań uzależnionej osoby. Same zabiegi i wykorzystanie farmakologii w połączeniu z psychologią nie będą wystarczające, gdy brakuje ze strony leczonej osoby zaangażowania. Wszycie esperalu w Łodzi lub innej miejscowości jest oczywiście skuteczne i pomocne na etapie trzeźwienia, ale musi powstrzymywać przed piciem. Zadaniem wszywek alkoholowych jest negatywne wpływanie na metabolizm płynu etylowego, który gromadzi się w ciele. W naturalnych warunkach, gdy nie jest wszyty esperal Łódź, powstały w wątrobie aldehyd octowy przeistacza się w kwas octowy. Jednakże nie dzieje się to, jeśli pacjent leczy się z pomocą wszywki alkoholowej. Proces jest wtedy zdecydowanie osłabiony, spowolniony i rozregulowany. Wskutek działania wszywek alkoholowych człowiek odczuwa znacznie silniej następstwa zatrucia się alkoholem. Znany wszystkim kac trwa wtedy do 10 godzin i zaczyna powodować dyskomfort po kilku minutach od nawet spróbowania alkoholu. Taka natychmiastowa i groźna reakcja dla większości alkoholików jest wystarczającym powodem, aby nie przerywać trzeźwości. Esperal Łódź może wywołać szczególnie niebezpieczne dla organizmu i psychiki konsekwencje, gdy alkoholik znów popada w ciąg alkoholowy. Stałe uszkodzenia narządów wewnętrznych, ślepota i problemy psychiczne to najczęstsze następstwa picia mimo wszytego esperalu. Należy pamiętać, że zagrożone jest wtedy nie tylko zdrowie, ale również życie. Zdarzają się również przypadki śmiertelne. Alkohol z biegiem czasu wykańcza człowieka i wszystko to, co jest w nim ludzkie. Esperal może skutecznie powstrzymać kompletne wyniszczenie i degradację organizmu, chociaż choroba alkoholowa nie jest uleczalna. Wszywki alkoholowe jednak pomagają w takim stopniu, aby osoba uzależniona mogła żyć bez nadużywania trunków alkoholowych.
Detoks alkoholowy leczenie

Wszywki alkoholowe Łódź – wszycie esperalu w Łodzi

Zabieg wszycia esperalu w Łodzi jest wykonywany tylko u osób trzeźwych (abstynencja jest konieczna przez minimum 24 godziny) oraz pełnoletnich. Kobiety w ciąży, karmiące piersią lub starające się o potomstwo nie mogą zdecydować się na wszywki alkoholowe. Niektóre schorzenia, leki i antybiotyki (szczególnie te rozrzedzające krew) oraz choroby współistniejące także przeszkadzają we wszyciu esperalu. Łódź stawia na bezpieczeństwo, dlatego wszystkie te aspekty są sprawdzane w trakcie wywiadu medycznego.

  1. Zabieg z użyciem wszywek alkoholowych odbywa się, jeśli zdrowie pacjenta na to pozwala.
  2. Esperal wszywany jest dopiero po podaniu znieczulenia miejscowego.
  3. Następnie konkretna ilość wszywek alkoholowych jest umieszczana pod skórą.
  4. Nasi lekarze wykonują implantację esperalu zwykle w okolicy pośladka, rzadziej pod łopatką.
  5. Rana zamykana jest za pomocą klasycznych albo rozpuszczalnych nici.
  6. Implantacja esperalu trwa ok. 0,5 godziny.
  7. Gojenie się rany kończy się po ok. tygodniu.
  8. Wszywka alkoholowa działa 8-12 miesięcy i można ją wszywać więcej niż raz.
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Esperal Łódź – cena wszywek alkoholowych w Łodzi

Niektóre z klinik mogą kusić mało kosztowną ofertą wszycia esperalu. Łódź w porównaniu do innych miast nie ma aż tak wygórowanych cen. Mimo wszystko na cenniki trzeba zwracać również uwagę. Warto skorzystać z pomocy kliniki posiadających renomę, doświadczenie oraz zaufanie pacjentów. Tylko oryginalne wszywki alkoholowe, które są dostępne w naszej klinice, mogą zapewnić bezpieczną trzeźwość oraz skutecznie działać w chwilach przerwania abstynencji. Niektóre placówki medyczne są oskarżane o wykorzystywanie nieprawdziwego esperalu. Wybierając klinikę, trzeba być uważnym i nie kierować się wyłącznie ceną wszywki alkoholowej.

W przypadku choroby alkoholowej generalizowanie jest bezsensowne. Pacjenci są na różnych etapach. Każdy z nich to indywidualny przypadek wymagający jednostkowego podejścia do sprawy. Z myślą o różnicach wynikających z oczekiwań i potrzeb odwiedzających nas osób, przygotowaliśmy 3 różne wariant wszycia esperalu w Łodzi, aby dla każdego zabieg był jak najbardziej komfortowy i satysfakcjonujący.

Wersja standardowa esperalu – Łódź

Zabieg polega na wykonaniu w jednym miejscu wszycia esperalu. Cena zaczyna się od 600 zł. Zmienia się w zależności od dawki wszywek alkoholowych. W koszt wliczony jest pobyt w klinice oraz usunięcie szwów po zagojeniu się rany.

Esperal Łódź w wersji VIP

Zabieg przebiega w podobny sposób jak w przypadku standardowej wersji esperalu. Cena wynosi 800 zł albo więcej. Pacjent nie musi ponownie pojawiać się w klinice, aby zdjąć szwy, ponieważ lekarze wykorzystują nici rozpuszczalne. Stosowany jest również dodatkowy antybiotyk, który chroni przed zakażeniem, ale nie oznacza, że zabieg jest bardziej skuteczny. Pacjent może także bezpłatnie skonsultować się z lekarzem, jeśli potrzebuje dodatkowej pomocy lub wsparcia.

Pakiet Gold – esperal Łódź

Implantacja wszywek alkoholowych może być wykonana w 1, 2 albo 3 miejscach. Oznacza to maksymalną dawkę leku esperal. Cena zabiegu z użyciem wszywki alkoholowej wynosi 1800 zł. W tym przypadku również stosowane są szwy rozpuszczalne oraz wspomagające gojenie antybiotyki. Możliwe są także 2 bezpłatne spotkania z lekarzem po zabiegu wszycia esperalu w Łodzi.

Nie potrafisz zdecydować, który z zabiegów jest dla ciebie najbardziej odpowiedni? Zadzwoń, nasi konsultanci pomogą wyjaśnić ci dokładnie, jakie są różnice. Możesz również umówić się na konsultację, podczas której lekarz omówi z tobą przebieg leczenia.

Oddziały w miastach

Skuteczność

Przy leczeniu pacjentów nie bez powodów wykorzystujemy esperal, który jest uznawany za najskuteczniejsza metodę leczenia. Jego działanie sprowadza się do utrzymanie uzależnionego w trzeźwości dzięki spotęgowaniu przykrych skutków związanych ze spożyciem alkoholu.

%

Skuteczne terapie

Komfort

W naszej klinice każdy pacjent ma zapewnioną dyskrecję oraz przyjazną atmosferę. Dodatkowo wspieramy i motywujemy do dalszego leczenia.

%

Bezpieczny detoks

O klinice

Nasza klinika jest miejscem nowoczesnym, wyposażonym w niezbędne sprzęty. Pacjenci decydujący się na leczenie mają tu zapewniony spokój i swobodę.

Leczenie uzależnień NGM Łódź

logo-leczenie

ul. Julianowska 7a

91-473 Łódź

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywki alkoholowe Łódź – indywidualne podejście w leczeniu esperalem

Leczenie alkoholizmu to proces, który wymaga wielu wyrzeczeń i siły woli. Nasi pacjenci to najczęściej osoby, które stosowały już wiele metod walki z nałogiem. Osoby, które chcą osiągnąć trzeźwość i nieprzerwaną abstynencję, ale nie wiedzą jak. Pomocą w leczeniu choroby alkoholowej może być umieszczenie w ciele wszywki alkoholowej nazywanej również esperalem. Łódź jako 3 miasto w Polsce pod względem ilości mieszkańców także umożliwia wszycie esperalu. Jeśli wszywki alkoholowe są pod skórą na stałe, to po każdym spożyciu przez pacjenta jakiejkolwiek ilości alkoholu, zawarty w leku disulfiram uwalnia się, powodując negatywne skutki, takie jak np. wymioty czy bóle głowy. W ofercie naszej kliniki znajduje się zabieg umieszczenia oryginalnej wszywki alkoholowej. Zabieg wszycia esperalu wykonywany przez profesjonalnych lekarzy, mających wieloletnie doświadczenie i charakteryzujących się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Pamiętamy nie tylko o zachowaniu wszelkich zasad ostrożności i bezpieczeństwa, ale także komforcie psychicznym i fizycznym pacjentów. Wiemy, że wszycie esperalu w Łodzi oznacza wiele zmian, które mogą pozytywnie wpłynąć na teraźniejszość i przyszłość. Przeszłości nie można zmienić, ale można robić wszystko, aby wcześniej popełnione błędy przed implantacją wszywek alkoholowych Łódź się nie powtórzyły. Dlatego wspieramy osoby uzależnione, a także ich rodziny w każdej chwili leczenia. Zawsze możesz się z nami skonsultować  i pracować nad samym sobą podczas terapii psychologicznej. Odrzuć wstyd i strach! Zapisz się na zabieg – NGM Łódź.