Leczenie alkoholizmu Poznań

Skuteczne i bezpośrednie leczenie

Leczenie alkoholizmu w klinice w Poznaniu

Leczenie alkoholizmu to wymagający i czasochłonny proces. Samodzielne pokonanie swoich słabości jest trudne, dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Specjaliści zatrudnieni w naszej klinice leczenia alkoholizmu posiadają wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy osobom uzależnionym. Wybieramy indywidualne metody leczenia dopasowane do potrzeb pacjenta.

Przebieg leczenia

Terapię leczenia uzależnień rozpoczynamy od rozmowy z pacjentem i na jej podstawie wybieramy najlepsze metody leczenia. W wielu przypadka leczenie rozpoczynamy od detoksu alkoholowego, który pozwala na zmniejszenie skutków odstawienia alkoholu i pozwala na szybkie pozbycie się alkoholu z organizmu. Wielu pacjentów decyduje się na terapię wszywką alkoholową, która wpływa na poziom tolerancji alkoholu i sposób jego rozkładu.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Klinika Leczenia Alkoholizmu w Poznaniu

Leczenie uzależnień

Droga do pokonania uzależnienia jest trudna i jej samodzielne przejście jej  trudnym wyzwaniem. Jeżeli wydaje nam się ono niemożliwe do osiągnięcia to warto zasięgnąć pomocy profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień. Warto szukać wsparcia profesjonalistów, aby zapewnić sobie skuteczną terapię.

Kiedy warto wybrać leczenie alkoholizmu?

Jeżeli często masz wrażenie, że “urywa ci się film”, często kłócisz się z rodziną i przyjaciółmi, masz problemy w pracy i życiu osobistym to być może warto rozważyć terapię leczenia uzależnień. Alkohol nie powinien być odpowiedzią na wszystkie problemy, jeżeli tak jest to problem jest już poważny i na pewno wymaga leczenia.

Oddziały w miastach

Nowoczesne gabinety

Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu wyróżnia ilość gabinetów zlokalizowanych w największych miastach kraju. Wybierz ten, najbliżej miejsca zamieszkania i pomóc sobie wyjść z nałogu.

%

Skuteczne terapie

Skuteczna terapia

W trosce o zdrowie naszych pacjentów oferujemy skuteczne terapie , które pozwolą na skuteczne pożegnanie się z nałogiem.

%

Bezpieczny detoks

Nasi pracownicy

Wybierając osoby do naszego zespołu stawiamy na doświadczone osoby, które potrafią pomóc osobom z problem uzależnienia.

Leczenie uzależnień NGM Poznań

logo-leczenie

ul. Zbączyńska 16A

60-359 Poznań