Detoks w Poznaniu – odtrucie alkoholowe w klinice NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Jak wygląda detoks w naszej klinice?

Naszą klinikę tworzy zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie leczenia alkoholizmu. Od lat działamy tak, aby jak najskuteczniej pomagać naszym pacjentom. Jednym z efektywnych sposobów jest detoks organizmu. Zmniejsza ona codziennym dyskomfort związany z problemem alkoholowym i jest punktem wyjścia do dalszych czynności mających na celu przeprowadzenie odtrucia alkoholowego. Wybierz naszą klinikę w Poznaniu i już dziś zacznij walkę ze swoim nałogiem. Nasi lekarze, terapeuci oraz psychologowie pomogą Ci w tym procesie alkoholoodtrucia.

Bezpieczny detoks Poznań – zadzwoń do nas!

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Jak przebiega detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy to inaczej odtrucie alkoholowe. Twój organizm po wieloletnim spożywaniu alkoholu jest wycieńczony i wypłukany z witamin i mikroelementów. Detoks polega na podaniu dożylnie leków oraz płynów, które zawierają substancje odżywcze. Alkoholoodtrucie ma pozytywny wpływ na zdrowie pacjenta, wzmacnia go i osłabia negatywne skutki odstawienia alkoholu. Odtrucie alkoholowe jest całkowicie bezpieczne.

Łagodzenie zespołu abstynencyjnego

Zespół abstynencyjny to wielość objawów, pojawiających się u osoby uzależnionej, która odstawiła alkohol. Objawami zespołu abstynencyjnego mogą być np. intensywne bóle głowy, wymioty, omamy czy psychoza. Poddanie się detoksykacji łagodzi negatywne reakcje organizmu na odstawienie alkoholu. Wiele osób przyznaje, że detoks umożliwił im rozpoczęcie walki o trzeźwość.

Przerwanie ciągu alkoholowego

– Gwarancja bezpieczeństwa

Nagłe zaprzestanie spożywania alkoholu przez osobę uzależnioną może być bardzo trudne, jeżeli chce się to zrobić samemu. Przyjdź do naszej kliniki w Poznaniu. Poddając się detoksowi, w bezpieczny dla Twojego organizmu sposób masz możliwość zerwania z nałogiem.

– Łagodzenie skutków abstynencji

W chorobie alkoholowej początkowa abstynencja może wiązać się z odczuwaniem negatywnych objawów. Aby temu zapobiec, zgłoś się na detoks alkoholowy. Odtrucie alkoholowe organizmu prowadzi do złagodzenia objawów zespołu abstynencyjnego.

Oddziały w miastach

Zerwanie z nałogiem

Detoksykacja to pierwszy krok do zerwania z chorobą. Przyjdź do naszej kliniki i na raz na zawsze wylecz się z wyniszczającego Cię nałogu!

%

Skuteczne terapie

Bezpieczeństwo

Zapewniany przez nas detoks jest w 100% bezpieczny dzięki odpowiedniemu doborowi leków oraz płynów. Dzięki leczeniu w naszej klinice wyleczysz się z alkoholizmu nie cierpiąc na dodatkowe skutki uboczne.

%

Bezpieczny detoks

Prywatność

Korzystając z usług naszej kliniki masz zapewnioną pełną dyskrecję. Pozwoli Ci to na swobodne i spokojne leczenie oraz na zachowanie minimalnych granic prywatności.

Leczenie uzależnień NGM Poznań

logo-leczenie

ul. Zbączyńska 16A

60-359 Poznań