Leczenie alkoholizmu Szczecin

Skuteczne terapie leczenia uzależnień

Leczenie alkoholizmu w klinice w Szczecinie

Nasz ośrodek należy do grupy ośrodków leczenia uzależnień, zlokalizowanych w największych miastach kraju. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób uzależnionych zakładamy nowe ośrodki, które pomagają osobom uzależnionym w pokonaniu swojej słabości. Jeżeli samodzielne pokonanie alkoholizmu jest dla ciebie zbyt trudne ze względu na psychiczne i fizyczne przywiązanie do alkoholu, wówczas potrzebną pomoc możesz znaleźć w naszym ośrodku.

Leczenie alkoholizmu

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Spożywanie napojów wyskokowych często zaczyna się niewinnie, a następnie jest zmorą niszczącą życie wielu osób w różnym wieku i o różnej płci. Jeżeli zmagasz się z nałogiem wówczas warto skorzystać z pomocy, osób, które mają dostateczną wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia uzależnień. Wybierajac naszą klinikę zapewniasz sobie najlepszą jakość pomocy.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

 Klinika Leczenia Alkoholizmu w Szczecinie

Leczenie alkoholizmu

Nie pozwól swojemu uzależnieniu na zniszczenie ci życia. Wybierz ośrodek leczenia alkoholizmu, który zapewni ci najlepszą jakość terapii i skuteczne sposoby walki z uzależnieniem. Od lat pomagamy pacjentom w różnym wieku – możemy pomóc także tobie. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Jak odstawić alkohol?

Leczenie uzależnienia zaczyna się od odstawienia alkoholu. Zależnie od stopnia uzależnienia może być to bardzo trudnym zadaniem, w przypadku osób które wiele lat spożywają substancję uzależniająca, jej odstawienie wiąże się z przykrymi skutkami psycho-fizycznymi. To właśnie one są często powodem dla którego rezygnujemy z walki. Aby jednak zwiększyć swoje szanse na sukces i pokonanie uzależnienia warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, jaką można znaleźć w naszym ośrodku.

Oddziały w miastach

Gabinety w całej Polsce

Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy kilka gabinetów. Decydując się na leczenie oferowane przez naszą klinikę masz możliwość wybrania ośrodka zlokalizowanego blisko twojego miejsca zamieszkania.

%

Skuteczne terapie

Skuteczna terapia

W trosce o naszych pacjentów proponujemy skuteczne metody leczenia alkoholizmu. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu możemy zaproponować najlepsze terapie dobrane do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

%

Bezpieczny detoks

Kadra

Dbamy o zatrudnianie najlepszych profesjonalistów w dziedzinie leczenia uzależnień. Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie i pomagają w doborze najskuteczniejszych metod leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Szczecin

logo-leczenie

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16

70-303 Szczecin