Wszywki esperal w Warszawie – klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Leczenie esperalem w naszej klinice

Umieszczenie w ciele wszywki esperal jest jedną z metod, jaką można zastosować w leczeniu alkoholizmu. Jeżeli dotychczas podjęte przez Ciebie kroki okazały się nieskuteczne, pomyśl o proponowanym przez nas rozwiązaniu – wypróbuj wszywkę alkoholową. Nasza klinika oferuje Ci bezpieczny i dyskretny zabieg umieszczenia w Twoim ciele wszywki esperal, która zawiera disulfiram. Disulfiram uaktywnia się wtedy, kiedy w Twoim organizmie pojawi się alkohol. Połączenie esperalu z alkoholem powoduje negatywne skutki, takie jak np. wymioty czy bóle głowy. Zabieg zostanie wykonany przez zatrudnionych w naszej klinice wysoko wykwalifikowanych lekarzy, posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu poprzez wykorzystanie esperalu.

Zalety stosowania leku Esperal

Esperal to innowacyjna metoda leczenia uzależnień. Możesz wyleczyć się z nałogu alkoholowego w dyskretny, ale przede wszystkim skuteczny sposób.

Błyskawiczny zabieg! Zabieg dokonywany jest bardzo szybko, a jego specyfika dostosowywana jest do każdego pacjenta indywidualnie.

Oferujemy szybkie i dyskretne zabiegi pomagające wrócić do normalnego życia. Otaczamy pacjenta fachową opieką na każdym etapie leczenia.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Czym jest esperal?

Esperal to lek, który umieszczany jest w ciele pacjenta. W leku zawarta jest substancja o nazwie disulfiram, która silnie reaguje z alkoholem, powodując negatywne skutki. W XX wieku zaczęto leczyć tą metodą. Esperal wszywka jest lekiem który zawiera aktywny składnik disulfiram. Esperal jest stosowany jako wszywka podskórna i po wszyciu działa około jedenego roku. Esperal ma na celu powstrzymać pacjenta od picia alkoholu. Wypicie alkoholu u pacjenta z wszytym Esperalem, szybko powoduje silne, nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne reakcje. Pacjenci znając ten fakt powstrzymują się od picia alkoholu.

Formy esperalu

Esperal znany jest w dwóch formach. Pierwszą z nich są tabletki, które należy regularnie zażywać. W naszej klinice w Warszawie proponujemy klientom drugą formę esperaluwszywkę alkoholową. Wszywkę umieszczamy w ciele pacjenta. Substancje czynne uwalniane są do organizmu wtedy, kiedy pacjent zażyje alkohol. Wówczas odczuwa on negatywne konsekwencje.

Jak działa esperal?

Disulfiram wpływa na sposób w jaki organizm metabolizuje alkohol. Alkohol jest rozkładany w organizmie na związek o nazwie aldehyd octowy. Następnie aldehyd octowy jest rozkładany w wątrobie przez enzym w trakcie dehydrogenazy aldehydowej. Disulfiram skutecznie zatrzymuje pracę tego enzymu i uniemożliwia normalne przetworzenie alkoholu przez wątrobę, co powoduje gromadzenie się aldehydu octowego w krwioobiegu pacjenta. Wysoki poziom aldehydu octowego działa bezpośrednio na serce i naczynia krwionośne, powodując zaczerwienienie twarzy, przyśpieszenie bicie serca i spadek ciśnienia krwi. Często też występują zawroty głowy oraz inne nieprzyjemne objawy takie jak duszność, kołatanie serca, nudności i wymioty. Wszystkie te objawy mogą się uaktywnić już po paru minutach od spożycia nawet małej ilości alkoholu i mogą się utrzymywać przez parę godzin. Wysoki poziom aldehydu octowego może być potencjalnie niebezpieczny dla pacjenta.

Zapewniamy kompleksową pomoc

– Pomoc psychologiczna

Personel naszej kliniki pomaga osobom z uzależnieniem od alkoholu od wielu lat. Dlatego doskonale rozumiemy, czego potrzebują nasi pacjenci. Każdego klienta obejmujemy pomocą psychologiczną. Wierzymy, że tylko kompleksowe i dobrze zaplanowane działania mają sens.

– Profesjonalizm

Zespół, który tworzy naszą klinikę, to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie zawodowe naszego personelu powoduje, że leczymy na najwyższym poziomie. Zgłoś się ze swoim problemem i sprawdź nas!

Oddziały w miastach

Kompetencje

Nasi specjaliści  odznaczają wyróżniają się doświadczeniem oraz kompetencjami. Dlatego właśnie jesteśmy numerem jeden jeśli chodzi o leczenie chorób alkoholowych.

%

Skuteczne terapie

Wsparcie

Zapewniamy je każdemu pacjentowi. Zachęcamy do rozpoczęcia leczenia, wspieramy go w jego trakcie oraz motywujemy do dalszego zachowania trzeźwości.

%

Bezpieczny detoks

Dbałość

Dbamy nie tylko o profesjonalne wykonanie zabiegu oraz leczenie, ale również naszym pacjentom staramy się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, która będzie dodatkowo sprzyjać ich terapii.

Leczenie uzależnień NGM Warszawa

Leczenie uzależnień

ul. Klimczaka 8, Wilanów

02-797 Warszawa