Wszywki alkoholowe esperal – klinika NGM Katowice

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Wylecz się esperalem w Katowicach

Aby wyleczyć się z choroby alkoholowej, należy podjąć wiele długofalowych działań. Wielu naszych pacjentów wyznaje, że brakuje im siły woli. Pomocą w osiągnięciu długotrwałej abstynencji może stać się wszywka alkoholowa esperal. Lek, zawierający disulfiram, umieszcza się w ciele osoby uzależnionej. Jeżeli spożyje ona alkohol, disulfiram uaktywni się i spowoduje poważne konsekwencje dla zdrowia osoby uzależnionej. Z tego powodu osoby z wszywką alkoholową esperal nie sięgają po alkohol. Nasza klinika oferuje profesjonalny zabieg umieszczenia w ciele wszywki alkoholowej. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny dba o to, aby każda część zabiegu przebiegła prawidłowo i bezpiecznie. Naszym pacjentom zapewniamy dyskrecję i pomoc psychologiczną.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

Co zawiera esperal?

W esperalu zawarta jest substancja czynna o nazwie disulfiram. Uaktywnia się ona wtedy, gdy do organizmu zostanie dostarczony alkohol. Wtedy disulfiram działa negatywnie na poczucie komfortu przez pacjenta.

Jak leczenie esperalem wygląda w naszej klinice?

W klinice w Katowicach troszczymy się o dobro naszych klientów. Z tego względu podejmujemy tylko te działania, które cechują się wysoką skutecznością. Esperal może być przyjmowany do organizmu na dwa sposoby: w formie tabletek lub wszywki alkoholowej. W naszej klinice oferujemy zabieg wszywania esperalu. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę, aby poznać szczegółowe informacje na temat tego rozwiązania.

Jak działa esperal?

Esperal powoduje zatrzymanie metabolizmu alkoholu. W momencie spożycia alkoholu przez osobę posiadającą wszywkę dochodzi do wzrostu stężenia aldehydu octowego w jej organizmie oraz do wystąpienia silnych objawów zatrucia, takich jak: nudności, wymioty, ból głowy, zawroty głowy, niedociśnienie czy przyśpieszenie akcji serca.

Bezpieczeństwo wykonywania zabiegu w naszej klinice

– Znieczulenie

W naszej klinice rozumiemy naszych pacjentów i ich potrzeby. Z tego powodu każdemu zabiegowi wszycia esperalu towarzyszy znieczulenie, utrzymujące się także po zabiegu. Wybierz naszą klinikę i zapomnij o bólu.

– Wieloletnie doświadczenie

W naszej klinice zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani lekarze, mający długi staż w pracy z osobami z problemem alkoholowym. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Pacjenci doceniają wysokie kompetencje lekarzy w naszej klinice.

Oddziały w miastach

Profesjonalizm

Nasi specjaliści mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w leczeniu chorób alkoholowych, a co za tym idzie wysokim profesjonalizmem. Leczenie świadczymy zarówno w naszej klinice, jak i w domu pacjenta.

%

Skuteczne terapie

Efekty i motywacja

Naszym pacjentom możemy zapewnić pełne wyleczenie choroby alkoholowej. Dużo jednak tez zależy od ich woli, dlatego nieustannie motywujemy ich do pracy nad sobą i swoimi uzależnieniami.

%

Bezpieczny detoks

Komfort i ochrona

Nasi pacjenci w trakcie leczenia mogą liczyć na miłą, spokojną atmosferę oraz na pełną dyskrecję i swobodę. Zapewniamy wszelkie środki, które są potrzebne do przeprowadzenia skutecznego leczenia.

Leczenie uzależnień NGM Katowice

logo-leczenie

ul. Chrobrego 29

40-881 Katowice