Skuteczny detoks – klinika NGM w Szczecinie

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Detoks drogą do uzdrowienia

Nasza klinika w Szczecinie oferuje bezpieczne i profesjonalne alkoholoodtrucie organizmu. Detoks może być Twoim pierwszym krokiem, jaki wykonasz ku osiągnięciu trzeźwości. Od lat staramy się o to, aby nasi pacjenci uzyskali jak najlepsze efekty w walce o trzeźwość. Pomagamy zawsze bezpiecznie, profesjonalnie i odpowiedzialnie. Nad zdrowiem naszych pacjentów czuwa najlepszy zespół lekarzy, psychologów i terapeutów, którzy już wiele lat leczą osoby uwikłane w alkoholizm. Jeżeli szukasz miejsca, w którym uzyskasz kompleksowy i skuteczny detoks alkoholowy – dobrze trafiłeś.

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Detoksykacja – na czym polega?

Detoksykacja (inaczej odtrucie alkoholowe, detoks) to wprowadzenie przez lekarza do organizmu pacjenta płynów i leków o działaniu odżywczym i regenerującym. Podanie tych substancji następuje dożylnie. Odtrucie alkoholowe ma pozytywny wpływ na zdrowie osoby chorej. Łagodzi objawy związane z zespołem abstynencyjnym. Detoks jest kuracją bezpieczną, w naszej klinice przeprowadzają go wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Objawy zespołu abstynencyjnego

Objawami zespołu abstynencyjnego są omamy, psychoza, wymioty, silne bóle głowy, bezsenność i stany lękowe. Możesz zredukować skutki odstawienia alkoholu, zgłaszając się na odtrucie alkoholowe. Nasi lekarze zadbają o to, aby ułatwić Ci walkę z alkoholizmem. Nie wahaj się, detoks jest całkowicie bezpieczną metodą.

Jak działamy?

– Dyskretnie

Możesz być pewien, że nasi lekarze zachowują tajemnicę lekarską. Twoja historia choroby oraz dane osobowe w naszej klinice są bezpieczne. Nasze bazy danych opatrzone są odpowiednimi zabezpieczeniami, które chronią przed działaniami hakerów.

– Bezpiecznie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetowe. Z tego względu dbamy o najwyższą jakość stosowanych leków, wysokie kompetencje naszych lekarzy oraz dopasowanie leczenia do konkretnego pacjenta. Dokładnie informujemy i wyjaśniamy pacjentom, na czym polega leczenie, któremu są poddawani.

Oddziały w miastach

Zdrowie

To właśnie zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dzięki detoksowi możemy pozytywnie wpłynąć na ich organizm dostarczając mu niezbędnych składników oraz usuwając te o toksycznym działaniu.

%

Skuteczne terapie

Detoks

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i nie związany z żadnymi powikłaniami. Przeprowadza się go dożylnie, dostarczając tym samym organizmowi niezbędnych płynów oraz leków.

%

Bezpieczny detoks

Nasi lekarze

Są to prawdziwi profesjonaliści. Zapewniają pomoc i wsparcie zarówno w trakcie leczenia, jak i tuż po nim.

Leczenie uzależnień NGM Szczecin

logo-leczenie

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16

70-303 Szczecin