Wszywki alkoholowe Szczecin – klinika NGM

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Profesjonalne leczenie esperalem – Esperal Szczecin

Jeżeli zmagasz się z chorobą alkoholową, na pewno stosowałeś już wiele różnych metod. Nasza klinika oferuje Ci leczenie za pomocą wszywki alkoholowej esperal. Na czym to polega? W ciele pacjenta zostaje umieszczony lek, który zawiera disulfiram. Połączenie disulfiramu z alkoholem ma negatywne działanie na samopoczucie i zdrowie osoby. Świadomość konsekwencji, jakich doświadczy się po spożyciu najmniejszej dawki etanolu, skutecznie odstręcza od sięgania po alkohol. Nasza klinika oferuje bezpieczne i profesjonalnie wykonane zabiegi umieszczenia wszywki alkoholowej esperal w ciele pacjenta. Mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

Esperal – Wszywki alkoholowe w leczeniu alkoholizmu

Esperal stosowany jest w leczeniu alkoholizmu od XX wieku. Wtedy po raz pierwszy wynaleziono tę metodę. Esperal zawiera składnik o nazwie disulfiram. Połączenie tej substancji z alkoholem wywołuje u pacjenta negatywne konsekwencje.

Esperal w leczeniu alkoholizmu

Esperal stosowany jest w leczeniu alkoholizmu od XX wieku. Wtedy po raz pierwszy wynaleziono tę metodę. Esperal zawiera składnik o nazwie disulfiram. Połączenie tej substancji z alkoholem wywołuje u pacjenta negatywne konsekwencje.

Stosowanie esperalu

W naszej klinice w Szczecinie dbamy o komfort naszych pacjentów. Choć istnieje możliwość przyjmowania esperalu w formie tabletek, wiąże się to z koniecznością regularnego dawkowania i niepotrzebnym obciążeniem. Dlatego nasza klinika oferuje zabieg wszycia esperalu, który jest umieszczany w ciele pacjenta. Wszywka alkoholowa uwalnia do organizmu substancje czynne. Zadzwoń do nas i zapytaj się o szczegóły wykonywania zabiegu.

Leczenie esperalem:

– Wersja standard

Zawsze naszym pacjentom dajemy możliwość wyboru. Z tego powodu zabieg wszycia esperalu odbywa się w dwóch wariantach. Wersja standard polega na zastosowaniu standardowych materiałów oraz zwykłych szwów. W takim przypadku konieczne są wizyty kontrolne oraz ściągnięcie szwów.

– Wersja VIP

W naszej klinice dbamy o komfort naszych klientów. W wersji VIP pacjentom zapewniamy zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko wystąpienia infekcji. Ponadto stosujemy rozpuszczalne szwy, dzięki czemu wizyty kontrolne nie są konieczne.

Wszywki alkoholowe Szczecin

Oddziały w miastach

Profesjonalna pomoc

Nasi pacjenci mogą liczyć na pełną pomoc oraz wsparcie prawdziwych profesjonalistów. Dzięki nam wyleczysz chorobę alkoholową raz na zawsze!

%

Skuteczne terapie

Leczenie esperalem

Esperal jest obecnie najskuteczniejsza metodą na walkę  z alkoholizmem, dlatego też wykorzystujemy go do naszych metod leczenia. Pacjenci mają do wyboru kilka rodzajów zabiegów i sami decydują o wyborze jednego  z nich.

%

Bezpieczny detoks

Wsparcie

W trakcie leczenia jak również i po nim, nasi pacjenci mają zapewnione pełne wsparcie. Dzięki ciągłej pomocy i konsultacjom łatwiej jest im motywować się do dalszego leczenia oraz kuracji.

Leczenie uzależnień NGM Szczecin

logo-leczenie

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16

70-303 Szczecin