Esperal – leczenie w klinice NGM Kielce

Skuteczne odtrucia alkoholowe

Z esperalem po trzeźwość

Jeżeli szukasz metody, dzięki której zachowanie trzeźwości będzie dla Ciebie łatwiejsze – rozważ wybór wszywki alkoholowej esperal. Podczas zabiegu w Twoim ciele umieszczana jest wszywka alkoholowa, która zawiera disulfiram. Negatywny wpływ disulfiramu na Twoje zdrowie występuje tylko wtedy, gdy do organizmu wprowadzany jest alkohol. Dzięki tej metodzie wielu czynnych alkoholików przestało sięgać po alkohol. Ponieważ specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu, oferujemy zabieg umieszczenia w ciele wszywki alkoholowej esperau. Nad przebiegiem zabiegu czuwają nasi wysoko wykwalifikowani lekarze, zajmujący się od lat leczeniem osób z uzależnieniem alkoholowym. Wybierając naszą klinikę w Kielcach masz gwarancję bezpieczeństwa i całkowitej dyskrecji.

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

Loading...

Esperal

Lek esperal ma w sobie substancję o nazwie disulfiram. W połączeniu z alkoholem disulfiram wywołuje negatywne skutki w organizmie pacjenta. Od XX wieku metoda wszywki alkoholowej esperal jest stosowana w leczeniu alkoholizmu.

Esperal – formy stosowania

Esperal przyjmowany jest przez osoby uzależnione na dwa sposoby: w formie tabletek lub wszywki alkoholowej. W naszej klinice w Kielcach wykonujemy zabieg wszycia esperalu. Umieszczamy esperal w ciele pacjenta, a wszywka uwalnia odpowiednie substancje czynne do organizmu. Nie musisz troszczyć się o regularne przyjmowanie tabletek. Odwiedź naszą klinikę i poznaj szczegóły tej metody.

Pomagamy

– Szybko

Wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w krótkim terminie. W naszej klinice nie musisz stać w długich kolejkach ani latami oczekiwać na zabieg.

– Dyskretnie

W naszej klinice leczeniem alkoholizmu zajmujemy się już od wielu lat. Wiemy, że dla wielu osób jest to bardzo wstydliwy problem. Pamiętaj, że zachowujemy całkowitą dyskrecję. To Ty decydujesz o tym, kiedy i czy podzielisz się z bliskimi informacją o swojej chorobie.

Oddziały w miastach

Nasze gabinety

Nasza klinika jest miejscem, gdzie panuje miła atmosfera oraz gdzie stosuje się indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz swobodę leczenia każdemu, kto zgłosi się do nas o pomoc.

Zapraszamy do kontaktu – Esperal Kielce.

%

Skuteczne terapie

Esperal

Zabieg implantacji esperalu jest bezpieczny oraz odbywa się po znieczuleniu. Cechuje go również niewielka inwazyjność oraz niskie ryzyko powikłań.

%

Bezpieczny detoks

Pomoc

Udzielana przez nas pomoc jest kompletna oraz profesjonalna. Nasze usługi świadczymy również po zakończeniu leczenia, motywując pacjentów do dalszego życia w trzeźwości.

Leczenie uzależnień NGM Kielce

logo-leczenie

ul. Śląska 13

25-328 Kielce