Wszywka alkoholowa Olsztyn - wszycie esperalu prywatnie

Badania potwierdzają, że wśród Polaków ok. 600-800 tysięcy to osoby uzależnione. Nie oznacza to, że pozostali obywatele to abstynenci. Nadal ponad 3 miliony ludzi w Polsce spożywa alkohole w sposób ryzykowny i niebezpieczny dla zdrowia. Weekendowy alkoholizm czy codziennie picie piwa również potrafi być początkiem alkoholizmu. Leczenie to już nie tylko terapia uzależnień i odwyk alkoholowy. Wszywanie esperalu w Olsztynie to popularny, mikrochirurgiczny zabieg, który skutecznie wymusza trzeźwość na alkoholikach.
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywanie esperalu Olsztyn – reakcja Disulfiramu na alkohol

Wszywanie esperalu Olsztyn – reakcja Disulfiramu na alkohol

Disulfiram WZF to legalny lek dystrybuowany przez koncerny farmaceutyczne oraz apteki. Bez recepty nikt nie może samodzielnie kupić wszywki alkoholowej. Olsztyn to jedno z wielu miast, gdzie wszywanie esperalu wspiera osoby uzależnione w czasie szukania drogi do trzeźwości. Domięśniowo zaszyta wszywka Olsztyn ma decydujący głos w przypadku metabolizacji alkoholu znajdującego się w wątrobie.

Spożywanie alkoholu w momencie uwalniania się esperalu oznacza:

 • zawroty i bóle głowy,
 • problemy z żołądkiem i wątrobą,
 • drżenie mięśni i rąk,
 • zmiana koloru skóry na twarzy – czerwone plamy,
 • kłopoty ze stanem psychicznym – lęk, depresja, strach.

Zwiększenie dawki spożywanego trunku oznacza jednocześnie wzmocnienie objawów wszycia esperalu. Pacjent może przejść zawał, stracić wzrok lub umrzeć. Terapia wszywką alkoholową Olsztyn trwa 8-12 miesięcy. Lek reaguje na alkohol po paru minutach, a złe samopoczucie może nie słabnąć przez 10 godzin.

Detoks alkoholowy leczenie

Przygotowanie do wszycia esperalu Olsztyn

 1. Rozmowa pacjenta z lekarzem – wnikliwy wywiad medyczny i eliminacja przeciwwskazań do wszywania esperalu w Olsztynie.
 2. Zbadanie osoby uzależnionej – zmierzenie ciśnienia, test trzeźwości, określenie poziomu glukozy, ocena ogólnego stanu zdrowia.
 3. Przygotowanie do zabiegu – wyjaśnienie działania wszywki alkoholowej, długości wchłaniania się esperalu i reakcji tabletek na alkohol.
 4. Przygotowanie dla pacjenta dokumentów do podpisania – wszycie esperalu Olsztyn wymaga pisemnego potwierdzenia. Na wszywkę alkoholową mogą zdecydować się tylko ludzie pełnoletni i świadomi efektów leczenia.
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywanie esperalu – implantacja wszywki alkoholowej Olsztyn

 1. Znieczulenie miejscowe przed rozpoczęciem zabiegu – chirurg podaje je nad pośladkiem, ponieważ tam umieszcza się wszywkę alkoholową.
 2. Lekarz specjalista nacina skórę sterylnym skalpelem. Dzięki temu powstaje mała ranka, która umożliwia wszycie esperalu.
 3. Medyk umieszcza tabletki Disulfiramu podpowięziowo – na tyle głęboko, aby pacjent nie miał możliwości samodzielnie wyjąć leku, ani go zobaczyć lub wyczuć.
 4. Chirurg za pomocą nici chirurgicznych lub rozpuszczalnych zakłada szew kosmetyczny, dzięki któremu powstała później blizna jest ledwo widoczna.

Zaszycie alkoholowe Olsztyn

Skuteczne i oryginalne tabletki esperalu. Każdy pacjent może zaznajomić się z lekiem Disulfiram WZF przed podpisaniem zgody na zaszycie. W cenie każdego zabiegu zapewniamy wszywkę alkoholową w odpowiedniej dawce.

%

Chirurg esperal Olsztyn

Kadra medyczna z doświadczeniem. Profesjonalni lekarze chirurdzy i pielęgniarki. Anonimowe leczenie i stała opieka medyczna w każdej chwili.

%

Esperal Olsztyn - kontakt

Zapraszamy do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień – przyjmuje pacjentów codziennie, również w weekendy i dni świąteczne. Żaden alkoholik nie powinien czekać, dlatego proponujemy wszywanie esperalu Olsztyn niemal całodobowo.