Detoks alkoholowy Wrocław - odtrucie alkoholowe

Skuteczne odtrucia alkoholowe
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Do picia alkoholu przyznaje się zwykle ok. 90% badanych osób. Jedynie 10-12% obywateli określa się mianem abstynenta. Znaczna część Polaków stale pije alkohol i odczuwa tego mniejsze lub większe skutki. Z kacem nie aż tak trudno sobie poradzić, lecz może wywołać wiele problemów. Bardziej problematyczny jest ciąg alkoholowy, a szczególnie konsekwencje związane z jego nagłym przerwaniem. W obu przypadkach proponujemy detoks alkoholowy. Wrocław, tak jak Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Kraków, Katowice oraz Kielce umożliwia zapisanie się na odtrucie alkoholowe. Działamy efektywnie, ale bezpiecznie. Szybko i jednocześnie z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nie musisz się wstydzić, w naszej klinice anonimowość jest w cenie każdego zabiegu, w tym detoksu alkoholowego. Jesteśmy ogólnopolską siecią klinik z wieloletnim doświadczeniem. Powierz nam swoje zdrowie, a my pomożemy ci w trzeźwości. Zabieg detoksu alkoholowego pozwoli ci natychmiast poczuć się lepiej. Wybierz siebie, nie alkohol!

Bezpieczny detoks alkoholowy we Wrocławiu – zadzwoń do nas!

+48 717 072 383

Detoks alkoholowy Wrocław – zbawienna trzeźwość

Jako klinika lecząca alkoholizm specjalizujemy się w różnych metodach walki z chorobą alkoholową. W przeciwieństwie do zamkniętych ośrodków i lecznic nie ograniczamy się do terapii, która oczywiście jest skuteczna. Rozmowy z psychologiem łączymy z działaniami farmakologicznymi. Początkiem drogi jest zwykle detoks alkoholowy. Wrocław w województwie dolnośląskim to jedno z miast, w którym pacjenci uzyskują pomoc. Stosujemy naturalne leki i substancje odżywcze. Stawiamy na szybką, bezpieczną, a przede wszystkim skuteczną regenerację oraz 100% oczyszczenia z alkoholu.

Zalety detoksykacji organizmu z alkoholu we Wrocławiu

 • bezpieczna i wygodna jednoosobowa sala,
 • szybkie terminy zabiegów,
 • poprawa kondycji psychicznej i fizycznej,
 • natychmiastowe odtrucie alkoholowe,
 • brak objawów zespołu odstawiennego i kaca,
 • oczyszczenie z metabolitów alkoholowych,
 • regeneracja i dodanie sił witalnych,
 • pełna stabilizacja,
 • siła na dalsze leczenie alkoholizmu.

Detoks alkoholowy Wrocław – odtrucie alkoholowe w 24h

Samodzielne próby wykonania detoksu alkoholowego Wrocław nie kończą się zwykle pozytywnie. Aby odtrucie alkoholowe dało wymagany efekt, pomoc specjalisty jest nieunikniona. Suplementy diety, koktajle oraz inne metody oczyszczające docierają do organizmu, nie omijając układu trawiennego, zatem nie wszystkie wartości odżywcze są dostarczane. Wykonywanie detoksu alkoholowego we Wrocławiu bazuje na kroplówkach. Wszystkie płyny lekarz podaje drogą dożylną, zatem bezpośrednio do ciała. Dzięki temu odtrucie alkoholowe jest pomocne i działa od razu. Szybka poprawa stanu zdrowia motywuje pacjentów do podejmowania kolejnych kroków i walki z chorobą alkoholową. Pamiętaj, aby być szczerym z lekarzem w trakcie konsultacji. Tylko w ten sposób będzie mógł dopasować skład kroplówki wykorzystanej w trakcie odtrucia alkoholowego.

Co warto pamiętać o detoksie alkoholowym?:

 • zabieg odbywa się bezboleśnie,
 • odtrucie alkoholowe poprzedza obowiązkowy wywiad medyczny z lekarzem,
 • nie wymaga znieczulania miejscowego ani narkozy,
 • podawane mikro i makroelementy, elektrolity, sole mineralne i witaminy są dobierane indywidualne,
 • odtrucie alkoholowe trwa nie krócej niż 3 godziny i raczej nie przekracza doby,
 • detoks alkoholowy zawsze odbywa się w przychodni
 • nad stanem zdrowia pacjenta zawsze czuwa medyk.

Na czym polega detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy jest bezpieczną kuracją, polegającą na dożylnym wprowadzeniu do ciała pacjenta specjalnie dobranych leków i płynów. Podawane substancje obfitują w wartości odżywcze i mikroelementy. Kuracja alkoholoodtrucia jest całkowicie bezpieczna i wspiera osobę uzależnioną w odstawieniu alkoholu. Profesjonalnie wykonane odtrucie alkoholowe zredukuje negatywne skutki spożytego alkoholu. Nasi lekarze wykonują detoks profesjonalnie i bezboleśnie.

Detoks alkoholowy leczenie

Redukcja objawów zespołu abstynencyjnego

Każdy, kto zmaga się z chorobą alkoholową, wie, że radykalne odstawienie alkoholu wiąże się z doświadczaniem objawów zespołu abstynencyjnego. Wymioty, silne bóle głowy i majaczenia to tylko niektóre skutki zaprzestania przyjmowania alkoholu przez osobę uzależnioną. Detoks alkoholowy redukuje te objawy, sprawiając, że łatwiej jest wytrwać w trzeźwości.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Jak przeprowadzamy detoks alkoholowy?

– Szybko

Chociaż wiele osób korzysta z naszych usług, w naszej klinice na korytarzach nie ma kolejek. Umożliwiamy zapisanie się na detoks alkoholowy nawet tego samego dnia. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

– Bezpiecznie

Naszą klinikę tworzy zespół profesjonalistów, dla których dobro pacjenta znajduje się na pierwszym miejscu. Nie podejmujemy działań ryzykowanych, które mogłyby negatywnie wpłynąć dobrostan klienta. U nas możesz być pewien, że kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie.

Leczenie uzależnień NGM Wrocław

logo-leczenie

ul. Dworcowa 11b

53-319 Wrocław

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Detoks alkoholowy Wrocław – cena i rodzaje detoksykacji

W przypadku jakiegokolwiek leczenia (również detoksu alkoholowego) oszczędzanie nie jest wskazane. Zdrowie to coś, czego nie da się w pełni kontrolować. Dlatego trzeba o nie dbać. Alkoholicy niestety o tym zapominają, ponieważ najważniejszym aspektem ich życia jest stała alkoholizacja. Głód alkoholowy potrafi być bardzo silny. Wszelka empatia, marzenia i wartości zostają wyparte przez alkohol. Może to się jednak zmienić, dzięki detoksowi alkoholowemu we Wrocławiu. Gdy płyn etylowy przestaje wpływać na proces myślenia oraz działania światopogląd szybko się zmienia.

Dlatego po detoksie alkoholowym przeprowadzanym we Wrocławskiej przychodni leczenia alkoholizmu warto kontynuować leczenie, wszywając np. esperal i decydują się na terapię z psychologiem. Detoks alkoholowy jest nierefundowany, ale zwykle wystarczy jeden zabieg, jeśli po nim pacjent nie rezygnuje z trzeźwości. Aby leczenie było w 100% skuteczne i efektywne proponujemy 3 podstawowe warianty detoksu alkoholowego i opcje VIP. Każdy zabieg jest również indywidualnie dostosowywany.

1. Detoks alkoholowy na kaca

Detoks alkoholowy jest wykonywany przez naszych specjalistów w ciągu ok. 3 godzin. Wtedy odpowiednio dobrana kroplówka odżywia ciało, dzięki czemu pacjent przestaje doświadczać symptomów zatrucia alkoholowego. To najłagodniejsza forma detoksu alkoholowego.

Cena za odtrucia alkoholowego to 600 zł.

2. Skuteczne przerwanie ciągu alkoholowego po detoksykacji i oczyszczeniu organizmu z alkoholu

W sytuacji, gdy alkoholik nagle przestaje pić po wielu dniach, tygodniach, miesiącach lub latach ciało może zareagować agresywnie. Objawy zespołu odstawiennego negatywnie oddziałują na ciało, a także psychikę wywołując wiele nieprawidłowości, które mogą być nieodwracalne. Nasi specjaliści wykonują wtedy przez 12 godzin detoks alkoholowy. Cena zabiegu to 1200 zł bez dodatkowych kosztów. Detoks alkoholowy ma miejsce w przychodni. Gdy jest to potrzebne, podajemy dodatkowe lekarstwa łagodzące stres i niepokój wywołujący bezsenność.

3. Odtrucie alkoholowe trwające 24 godziny

Ten rodzaj odtrucia alkoholowego wykonujemy, jeśli ciało wymaga kompleksowego oczyszczenia i silnej regeneracji. W tym czasie nasi lekarze czuwają i reagują na wszelkie zmiany samopoczucia. Odtrucie alkoholowe trwa całą dobę w przychodni. Podczas zabiegu podajemy dodatkowej leki, jeśli istnieje taka konieczność.

4. Detoks alkoholowy Wrocław VIP

Detoksykacja w Disulmed jest równie skuteczna, co standardowe zabiegi, lecz komfort wykonania jest znacznie większy. Czas trwania detoksu alkoholowego zależy od stanu pacjenta i poziomu jego satysfakcji. Raczej nie trwa dłużej niż dobę ani poniżej 3-4 godzin.

W wyborze odpowiedniego detoksu alkoholowego pomogą ci nasz lekarze. Jeśli masz pytania dotyczące działania lub przebiegu odtrucia alkoholowego, codziennie możesz je zadawać naszym konsultantom. W każdej chwili możesz skorzystać z ogólnopolskiej i bezpłatnej infolinii.

Bezpieczne odtrucie alkoholowe

Po częstym i intensywnym zażywaniu alkoholu Twój organizm jest silnie zanieczyszczony i osłabiony. Abyś poczuł się lepiej i mógł skutecznie osiągnąć stan abstynencji, w naszej klinice we Wrocławiu oferujemy profesjonalny detoks alkoholowy. Wrocław to tylko jedna z naszych klinik. Udzielamy pomocy również pacjentom w Krakowie, Katowicach, Kielcach, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie i Gdańsku. Po odtruciu alkoholowym poczujesz się lepiej, a Twój organizm się wzmocni. Od lat leczymy osoby z problemem alkoholowym i zauważamy, jak bardzo komfort życia naszych pacjentów polepsza się po detoksie alkoholowym we Wrocławiu. Zaufaj naszym doświadczony specjalistom i odwiedź klinikę we Wrocławiu, aby oczyść swój organizm z toksyn. Zapewni ci to kompleksowe odtrucie alkoholowe! Detoksykację odbywają się zawsze w przychodni. Dzięki temu detoks alkoholowy przebiega bezproblemowo, a specjalistyczny i nowoczesny sprzęt jest stale dostępny. Detoks alkoholowy we Wrocławiu odbywa się indywidualnie w jednoosobowych salach. Klinika jest przygotowana na każdego pacjenta. O przebiegu odtrucia alkoholowego nasi lekarze decydują wspólnie z pacjentem po konsultacji. Indywidualne podejście to podstawa naszej pracy i codziennych działań. Zachowujemy zasady higieny, aby detoks alkoholowy był bezpieczny. Troszczymy się o komfort naszych pacjentów. Jesteśmy dostępni codziennie, a nasi konsultanci przez 7 dni w tygodniu udzielają porad telefonicznie. Po zabiegu odtrucia alkoholowego zalecamy implantację esperalu – zaszycie jest dostępne również w naszej klinice we Wrocławiu.