Wszywka alkoholowa Wrocław - Esperal

leczenie esperalem w klinice NGM Wrocław
Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Wszywka esperal dla alkoholików Wrocław

Mimo modnych trendów typu slow life i zero waste, nie da się ukryć, że obecnie ludzie żyją szybko i zazwyczaj lekkomyślnie. Skupiają się na swoich przyjemnościach, pragnieniach, zachciankach. Na pewno pomaga im w tym nieustannie rozwijająca i szerząca globalizacja, a także rosnący w siłę konsumpcjonizm. Oczywiście, fakt dostępności wielu rzeczy jest zdecydowanie pomocny. Dzięki rozwojowi nauki oraz technologii możemy chociażby w dużo prostszy sposób leczyć choroby bądź im zapobiegać np. za pomocą szczepionek. Niestety, na niektóre schorzenia nie ma stałego leku czy w pełni skutecznego rozwiązania. Do takich przypadków należy właśnie choroba alkoholowa, którą można jednak leczyć z pomocą esperalu we Wrocławiu. Rozwija się w bardzo różnie i odmiennym tempie. Wszystko tak naprawdę zależy od człowieka. Nie da się jednoznacznie określić jej przebiegu, chociaż pewne jej fazy są możliwe do zauważenia i szybkiego zdiagnozowania. Czasu jej trwania także nie da się określić jedną liczbą. Jest to trudny okres nie tylko dla samego chorego, ale głównie jego rodziny i najbliższych. To oni zazwyczaj cierpią najbardziej, w szczególności gdy alkoholik nie zdaje sobie sprawy z problemu i nie chce podjąć się leczenia choroby alkoholowej. Na szczęście istnieje coraz więcej metod dzięki, którym można ją powstrzymać i tą najbardziej renomowaną jest esperal. Wrocław należy do miast, w których dostępny jest espera.

Opinie o zabiegu wszycia esperalu we Wrocławskiej przychodni

Opinie chorych i ich rodzin niepodważalnie potwierdzają, że wszywki alkoholowe we Wrocławiu i innych lokalizacjach są najbardziej skuteczne. Przyznanie się do bycia alkoholikiem nie jest łatwe. Czasem może to trwać nawet wiele lat lub w ogóle nie dojść do skutku.

Zazwyczaj pacjenci, gdy tylko podejmują decyzję, pragną aby leczenie rozpoczęło się natychmiast i po chwili dało spektakularne wyniki przy niewielkim zaangażowaniu i inwestycji czasu. Czy jest to w ogóle możliwe? Jedynie połowicznie. Korzystając z usług Nasz Gabinet Wrocław terapia zaczyna się prawie od razu.

Dysponujemy szybkimi terminami, ponieważ po 20 latach wiemy doskonale czego potrzebują Nasi pacjenci. Osobom z uzależnieniem alkoholowym proponujemy profesjonalne leczenie za pomocą wszywki alkoholowej – esperal we Wrocławiu. Ośrodek leczenia alkoholizmu we Wrocławiu to oddział ogólnopolskiej kliniki NGM.

Kuracja esperalem w Naszej poradni jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Doświadczenie personelu pozwala na udzielanie kompleksowej pomocy osobom zmagającym się z chorobą alkoholową z pomocą esperalu. Wrocławska klinika zapewnia opiekę na najwyższym poziomie oraz pełną dyskrecję. Żadne informacje na temat choroby oraz jej leczenia nie są przekazywane osobom trzecim. Indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantuje zadowolenie z wykonanych usług medycznych. Nasz Gabinet Wrocław to wysoki standard jeśli chodzi o wstępną konsultację z chorym lub jego rodziną, jak i aspekty leczenia.

W końcu dobro Naszych pacjentów jest najbardziej istotne. Dajemy im oraz ich rodzinom oraz najbliższym, nadzieję na skuteczne zaprzestanie picia z pomocą esperalu. We Wrocławiu klinika oprócz zabiegów z użyciem esperalu wykonuje także kompleksową detoksykacje alkoholową oraz proponuje terapię w formie indywidualnej bądź grupowej. Najważniejsze jest zadowolenie pacjenta oraz jego przekonanie o sukcesie. Każdy przypadek to inna historia wymagająca uwagi. Przebieg leczenia dobiera się na podstawie wymagań i potrzeb chorego, a także jego zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Kluczem jest systematyczność, chęć zmian i świadomość, że walka z chorobą alkoholową najprawdopodobniej będzie trwała już zawsze.

Zastosowanie wszywki alkoholowej w walce z chorobą alkoholową

Czym tak naprawdę jest choroba alkoholowa, którą pomaga zwalczyć esperal w formie wszywek alkoholowych? Zdecydowanie nie jest to jakieś błahe i mało istotne schorzenie, które można bagatelizować. Alkoholizm kompletnie wyniszcza człowieka, chociaż chory początkowo nie zdaje sobie z tego sprawy. Świadomość i wewnętrzna obawa pojawiają się dopiero gdy dana osoba zdaje sobie sprawę, że cierpi na chorobę alkoholową i potrzebuje esperalu. Alkoholicy zazwyczaj nie zdają sobie sprawy z problemu.

W końcu alkohol w ich ocenie zapewnia im wszystko czego potrzebują. Pozwala zasnąć, odprężyć się, zapomnieć o jakichkolwiek problemach i utrudnieniach życiowych. Stanowi także dobre rozwiązanie w chwilach radosnych i wymagających świętowania. Wydawać by się mogło, że to perfekcyjny wybór, panaceum na wszelkie dobro czy zło.

W rzeczywistości jednak choroba alkoholowa daje same negatywne symptomy. Objawia się etapami. Początkowo alkoholik nie często zagląda do kieliszka. Nikt nie wpadłby na to aby proponować zaszycie alkoholowe i zabieg z użyciem wszywek alkoholowych. Wydawać by się mogło, że wszywany esperal we Wrocławiu to ostateczne wyjście, lecz niekoniecznie. Jest po prostu najskuteczniejszy, dlatego tak wiele osób się na niego decyduje. Wtedy najtrudniej jest rozpoznać chorobę. Człowiek nie jest w żaden sposób podejrzewany. W końcu to normalne, że w momencie spotkań towarzyskich, imprez masowych czy świąt rodzinnych pojawia się alkohol. Później jednak, człowiek zaczyna mieć trudności z samokontrolą. Nie jest w stanie stwierdzić, ile wypił i jak często to robi. Nie potrafi się powstrzymać. Płyn etylowy zaczyna przejmować kontrolę nad ludzkim umysłem i wpływać, a nawet sterować życiem codziennym. Żadna z normalnych czynności nie może odbyć się bez wcześniejszego upojenia alkoholowego. Wszystkie te następstwa powstrzymuje wszywany esperal we Wrocławiu i implantacja wszywek alkoholowych.

Alkoholik zapomina także co robił w konkretnych chwilach czyli przysłowiowo “urywa mu się film”. Zwiększa się także tolerancja na płyn etylowy. Coraz większa ilość jest potrzebna, aby odczuć skutki upicia się.

Już wtedy zaszywany lek może pomóc. Jednakże na leczenie decydują się osoby w o wiele bardziej krytycznych chwilach lub robią to pod wpływem namów i próśb domowników. W następnej kolejności, chory zupełnie zatraca siebie. Nie dba o wygląd, pracę zawodową, życie prywatne, pasje czy inne rzeczy, które wcześniej stanowiły codzienność. Nieustannie doskwiera mu głód alkoholowy. Picie przestaje mieć taki sam wymiar. Staje się koniecznością, czynnością, która umożliwia “normalne” funkcjonowanie.

Chociaż wiadomym jest, że nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek stabilizacji. Alkoholik właściwie nie trzeźwieje i wegetuje. Żyje we własnym świecie, do którego mają dostęp tylko Ci, którzy go z nim dzielą i są na tym samym etapie uzależnienia. Na podstawie tych schematów zachowań uzależnionego można stwierdzić, że alkoholizm da się podzielić na wyraźne etapy. Należą do nich faza prealkoholowa, ostrzegawcza, krytyczna i przewlekła. Kiedy najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty z Nasz Gabinet Wrocław i zaimplantować wszywki alkoholowe? W każdym momencie postępowania nałogu. Bez względu na stopień uzależnienia, esperal Wrocław jest jak najbardziej polecany, jeśli nie występują żadne przeciwwskazania zdrowotne. Leczenie choroby alkoholowej jest procesem długotrwałym i sprawiającym kłopot wielu pacjentom, którzy chcą dokonać tego sami. Jeżeli dotychczasowe próby walki z nałogiem okazały się nieskuteczne, warto poprosić o pomoc i poradę kadry medycznej z Nasz Gabinet Wrocław. Esperal znany także jako wszywka alkoholowa Wrocław to nowoczesna metoda, oparta na behawioralnej koncepcji psychologicznej.

Esperal Wrocław pomocą dla rodzin alkoholików

Chociaż oddziaływanie alkoholu na człowieka jest powszechnie znane, to jednak nie do końca ludzie zdają sobie sprawę jak to faktycznie wygląda. Nie myślą o tym póki sami tego nie doświadczą lub nie są świadkami degradacji ludzkiego organizmu. Jasne i wiadome jest dla każdego, że alkohol ma bardzo negatywny wpływ na stan zdrowia i funkcjonowanie organizmu. Przede wszystkim nałogowcy narażeni są na marskość wątroby, zapalenie żołądka, niedożywienie i wyniszczenie, polineuropatię i miopatię, zaburzenia psychiczne takie jak majaczenie, halucynoza, zespół Korsakowa i encefalopatia Wernickego, a także śmierć. W przypadku osób dorosłych dawka, którą powoduje zazwyczaj zgon to 5-8 gram na 1 kilogram masy ciała. Głównie choroby te nie są już uleczalne.To stałe schorzenia, które można jedynie kontrolować lekami. Wszywany esperal Wrocław zatrzymuje ten proces dzięki stałej trzeźwości i wszywce alkoholowej, która wywołuje wstręt do alkoholu. Jednakże, czy płyn etylowy ma zły wpływ tylko na aspekty zdrowotne i fizyczność człowieka? Zdecydowanie nie. Z badań przeprowadzonych w ramach Programu Aktywizacji Placówek Odwykowych wynika, że osoby z chorobą alkoholową, które nie zaczęły leczenia esperalem we Wrocławiu i nie zaimplantowały wszywek alkoholowych, wykazują problemy w funkcjonowaniu życia rodzinnego aż w 94%, kontakty z ludźmi są utrudnione dla 84%, kwestie finansowe to bolączka 82% chorych, przemoc względem najbliższych występuje u 57%, a problemy z prawem u 51%. Ogólnie uzależnienie od alkoholu wzmaga skłonności przestępcze i sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób wenerycznych. Niekiedy, przez chorobę alkoholową rozpadają się rodziny, a także związki. Co prawda decydując się na esperal we Wrocławiu można próbować naprawić te dewiacyjne zachowania. Jednakże, czasu nie można cofnąć. Przebaczenie wymaga dużej dawki chęci. Alkoholicy muszą wtedy udowodnić, że wybierając wszywki alkoholowe Wrocław decydują się na stałą zmianę, a nie jednorazowe zamydlenie oczu i uśpienie czujności. Lecz to nie jedyne negatywne aspekty, które są bezpośrednio powiązane z chorobą alkoholową. Alkohol sprawia także, że wszelkie umiejętności ruchowe są zaburzone, a poziom inteligencji spada. Mózg doznaje rozległych uszkodzeń, których nie da się odwrócić. Dlatego warto jak najszybciej zdecydować się na esperal. Wszywki alkoholowe co prawda nie naprawią stałych objawów choroby alkoholowej, ale na pewno powstrzymają jej postępowanie i pogłębianie się dotychczasowych uchybień fizycznych i psychicznych. Przed wszyciem espralu Wrocław konieczna jest trzeźwość. Niestety, w sytuacji gdy człowiek decyduje się na nagłą abstynencję przed implantacją wszywek alkoholowych we Wrocławiu, doświadcza czasem objawów zespołu odstawiennego. W ciągu 6 do 12 godzin od zaprzestania picia u chorego może wystąpić drżenie rąk, potliwość, łagodne lęki, nudności i wymioty, bóle głowy oraz bezsenność. Wszystko jednak zależy do tego jak długo alkoholik stale dostarczał do organizmu alkohol. Podczas następnych 12 do 24 zdarzają się halucynacje wzrokowe, słuchowe lub dotykowe i ten niepokojący stan trwa nawet do 48 godzin. Między 48 a 72 godziną alkoholicy bywają zdezorientowani, wystraszeni, obficie się pocą, mają drgawki, wysokie ciśnienie, szybką i nieregularną pracę serca, a temperatura ciała jest podwyższona. Wtedy również dają o sobie znać omamy wzrokowe, lecz nie da się odróżnić co jest tak naprawdę wytworem wyobraźni. Dlatego Nasz Gabinet Wrocław zapewnia również usługę detoksu alkoholowego, podczas którego podawane są płyny i leki, które niwelują te niedogodności.

Co to jest wszywka alkoholowa ?

Leczenie esperalem zostało wynalezione w XX wieku. W 2008 rok produkcja leku została zawieszona na terenie Polski i korzystano z pozostałych zapasów wszywek alkoholowych, ale dwa lata później została wznowiona. Zatem wszywki alkoholowe we Wrocławiu i innych miastach pomagają w zwalczaniu choroby alkoholowej od wielu lat, a popularność esperalu jest niezmienna. Międzynarodowo esperal to nieustannie polecany lek i póki co nie znaleziono lepszego sposobu w przypadku choroby alkoholowej niż zaszycie alkoholowe. Esperal jest jednym ze środków zawierających disulfiram, czyli substancję czynną, która uaktywnia się tylko w reakcji z alkoholem. Disulfiram to organiczny związek chemiczny wykorzystywany w walce z chorobą alkoholową. Powoduje szereg nieprzyjemnych dolegliwości, będących objawami silnego zatrucia. Pierwsze symptomy pojawiają się po ok. 5 do 10 minut i mogą nieprzerwanie wpływać na stan zdrowia chorego przez 10 godzin. W zależności od ilości wypitego alkoholu mają one inną intensywność oraz skalę. Jeśli chory spożył niewielką ilość płynu etylowego, wtedy doświadcza bólu i zawrotów głowy, nudności i wymiotów, ma podwyższoną temperaturę ciała, zaczerwienioną twarz, rozregulowane ciśnienie i odczuwa kołatania serca. Jednak gdy stężenie alkoholu we krwi jest na wysokim poziomie, w takim razie grozi utrata wzroku, uszkodzenie wątroby, zaburzenie pracy serca, zaburzenie świadomości, a nawet zgon. Właśnie to jest powodem skuteczności esperalu. We Wrocławiu chociażby ludzie, którzy mają zaszytą wszywkę alkoholową boję się możliwych konsekwencji.

Dlatego po wszyciu esperalu lepiej nie sprawdzać jego potencjalnych możliwości. Nigdy nie wiadomo, który z objawów się pojawi gdy tylko dojdzie do reakcji wszywki alkoholowej z alkoholem. Jak dokładnie wygląda ten proces? Znajdujący się wewnątrz esperalu Disulfiram skutecznie i stale wpływa na metabolizm alkoholu we krwi pacjenta. Aldehyd octowy nie może się przez to utlenić do kwasu octowego, który dla ludzkiego organizmu jest dużo mniej szkodliwy. Przez działanie wszywek alkoholowych, płyn etylowy gromadzi się w organizmie i przez to nałogowcy czują się tak jakby zatruli się alkoholem i mieli tak zwanego “kaca”. Różnica jest jednak taka, że wszelkie dolegliwości są maksymalnie spotęgowane. Esperal Wrocław można przyjmować na dwa sposoby: jako tabletki oraz w formie wszywek alkoholowych. W naszej wrocławskiej klinice Nasz Gabinet, pacjentom polecamy tę drugą formę. Jest ona dużo mniej uciążliwa, ponieważ nie trzeba pamiętać o stałym i systematycznym przyjmowaniu esperalu. Znajdująca się w ciele chorego wszywka alkoholowa uwalnia do organizmu odpowiednie substancje czynne gdy tylko jest taka potrzeba. Jak wiadomo, wszywka alkoholowa ma za zadanie zniechęcać wszystkich do nadużywania czy w ogóle spożywania alkoholu. Wiele panuje pogłosek na temat tego, jakoby esperal miał być niebezpieczną substancją. Każdy ma inny organizm i jego reakcje mogą znacznie się różnić. Dużo zależy też od stopnia uzależnienia. Warto również pamiętać, że esperal we Wrocławiu i pozostałych miastach w Polsce jest coraz bardziej popularną metodą leczenia. Gdyby wszywki alkoholowe były faktycznie niebezpieczne, nie zostałyby wypuszczone na rynek jako usługa medyczna. Esperal Wrocław nie jest jednak przeznaczony dla każdego. Nadwrażliwość na Disulfiram, niewydolność serca i krążenia, choroby niedokrwienne serca, zapalenie zarostowe tętnic, nadciśnienie tętnicze, zapalenie nerwu wzrokowego i zaburzenia psychiczne to przeciwwskazania do implantacji wszywek alkoholowych. Decydując się na esperal trzeba koniecznie poinformować lekarza o tym czy nie choruje się na cukrzycę, padaczkę, niedoczynność tarczy, psychozę, schorzenia nerek, wątroby czy dróg oddechowych. Wszywki alkoholowe niekiedy sprawiają, że schorzenia te są dużo bardziej niebezpieczne, a ich symptomy bardziej wyczuwalne. W klinice leczenia choroby alkoholowej Nasz Gabinet Wrocław dbamy o bezpieczeństwo pacjenta i jak największy komfort podczas trwania terapii.

Esperal Wrocław – jak się wszywa lek?

Zarówno proces leczenia choroby alkoholowej, jak i sam zabieg wszycia esperalu nie są fizycznie bolesne. Esperal znajdujący się w organizmie nie powoduje żadnych problemów, o ile do organizmu nie dostanie się nawet niewielka dawka alkoholu. Zanim jednak zostanie przeprowadzona implantacja wszywki alkoholowej we Wrocławiu, spełnionych musi być kilka warunków. Esperal w formie wszywki alkoholowej to możliwość dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Podstawę stanowi także 100% trzeźwość. Może to być trudne dla pacjenta, dlatego też Nasz Gabinet Wrocław oferuje detoksykację, która w zależności od stanu zdrowia pacjenta trwa ok 3 godzin w przypadku leczenia “kaca” lub od 12 do 24 gdy zwalczyć trzeba ciąg alkoholowy. W oparciu o wcześniej przeprowadzony wywiad medyczny, lekarz dobiera indywidualną mieszankę odpowiednich leków i płynów, które usuną z organizmu wszelkie toksyny, co dodatkowo wpłynie pozytywnie na nastrój chorego. Jeśli te dwie kwestie są dopełnione, wtedy specjalista z Wrocławia sprawdza czy nie występują żadne schorzenia, które mogą uniemożliwić wszycie esperalu. Następnie można przejść do implantacji wszywki alkoholowej. Zabieg trwa 30 minut i nie wymaga żadnej hospitalizacji, cały proces odbywa się w klinice Nasz Gabinet Wrocław. Pacjenci nie odczuwają bólu w trakcie zaszycia alkoholowego, ponieważ podawane jest znieczulenie miejscowe. Zapewnia to nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Lekarze korzystają jedynie z wszywek alkoholowych pochodzących od zaufanego producenta. Esperal wszywany jest głęboko, domięśniowo, dzięki czemu wszywki alkoholowej nie da się wyczuć pod skórą ani zobaczyć miejsca po operacji. Przez to, że esperal implantuje się w okolicy pośladków lub pod łopatką, pacjent nie czuje bólu ani dyskomfortu gdy się porusza. Szwy kosmetyczne sprawiają, że blizna jest niewidoczna. Zazwyczaj proces gojenia trwa ok. 7-10 dni i zakończony jest usuwaniem nici chirurgicznych, o ile nie została użyta ich rozpuszczalna wersja. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy z Wrocławia w każdym momencie. Ich życie zmienia się od razu na lepsze. Co więcej, zaraz po wszyciu esperalu we Wrocławiu codzienne funkcjonowanie nie jest zaburzone w jakikolwiek sposób. Z świeżo zaimplantowaną wszywką alkoholową, każdy może wykonywać czynności wymagające siły bądź dużego skupienia. Bezproblemowe jest także jeżdżenie autem. Esperal to nieinwazyjny oraz niezwykle bezpieczny sposób walki z chorobą alkoholową. Wszywki alkoholowe zaczynają działać jedynie gdy w organizmie pojawia się alkohol. Zatem nie ma możliwości aby w momencie przyjmowania innych lekarstw wydarzyło się coś złego. Lek w postaci wszywki alkoholowej nie ogranicza życia i wspomaga abstynencję. Daje szansę na nowe życie, w którym nie ma miejsca na alkohol. Esperal działa od 8 do 12 miesięcy i można go wszywać kilkakrotnie, jednakże nie szybciej niż po 8 miesiącach od pierwszej implantacji wszywki alkoholowej.

O esperalu

Esperal jest jednym ze środków zawierających disulfiram, czyli substancję czynną, która uaktywnia się tylko w reakcji z alkoholem. Leczenie esperalem zostało wynalezione w XX wieku.

Disulfiram zaś jest organicznym związkiem chemicznym wykorzystywanym w leczeniu chorób alkoholowych. Powoduje szereg nieprzyjemnych dolegliwości, będących objawami silnego zatrucia. Produkcja disulfiramu została wznowiona od 2010 roku.

Detoks alkoholowy leczenie

Jak używać esperalu?

Esperal można przyjmować na dwa sposoby: w formie tabletek oraz w formie wszywki. W naszej wrocławskiej klinice pacjentom polecamy tę drugą formę. Jest ona dużo mniej uciążliwa. Nie trzeba wtedy pamiętać o terminowym przyjmowaniu leków. Wszywka  alkoholowa esperal znajduje się w ciele pacjenta i uwalnia do organizmu odpowiednie substancje czynne.

Czy esperal jest bezpieczny?

Wiele panuje pogłosek na temat tego, jakoby esperal miał być niebezpieczną substancją. Jest to nierzadko prawdą, jednak dużo zależy od jednostki. Każdy z nas ma inny organizm i jego reakcje mogą znacznie różnić się od reakcji innych. Ważny jest równie typ leczenia. Esperalem bowiem możemy leczyć się za pomocą znanej wszywki oraz dzięki kapsułkom, które należy łykać codziennie o ustalonej porze. Esperal jako wszywka jest metodą skuteczniejszą, jednak w momencie gdy zażyjemy większej lub mniejszej ilości alkoholu, skutki tego mogą być nieraz opłakane. Dużo zależy od naszego organizmu, jednak ważna jest także ilość wypitego alkoholu. Niektórzy mogą pozwolić sobie na określoną ilość – zdarza się nawet, że większa ilość wypitego alkoholu nie zaszkodzi osobie, która aktualnie ma wszywkę. Natomiast są osoby, które również posiadają wszywkę i, gdy napiją się alkoholu, mogą mieć bardzo nieprzyjemne odczucia. Odnotowano bowiem przypadki śmiertelne. Jednak jak wiadomo, wszywka z esperalem ma za zadanie zniechęcać wszystkich do nadużywania czy w ogóle spożywania alkoholu. Wiele zależy od stopnia naszego uzależnienia. Warto również pamiętać, że esperal jest coraz bardziej popularną metodą leczenia – gdyby był faktycznie niebezpieczny, nie zostałby wypuszczony na rynek jako usługa medyczna.

Leczenie alkoholizmu - leczenie nałogów

Co wyróżnia naszą klinikę?

– Bezpieczeństwo

Wybierając naszą klinikę, masz gwarancję, że zabieg zostanie wykonany przez najlepszych lekarzy. W naszym zespole medycznym znajdują się profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Ponadto każdy zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem znieczulenia.

– Dyskrecja

Troska o dobro naszych pacjentów jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu możesz być pewien, że zachowamy całkowitą dyskrecję. Rozumiemy potrzeby osób, którego zwracają się do nas o pomoc. Żadne informacje na temat Twojej choroby nie są przekazywane osobom trzecim.

Objawy pojawiające się podczas leczenia esperalem

Zarówno proces leczenia, jak i zabieg wszycia esperalu nie są fizycznie bolesne. Esperal znajdujący się w organizmie nie powoduje żadnych problemów, o ile do organizmu nie dostanie się nawet niewielka dawka alkoholu. Jeśli jednak alkohol znajdzie się w wątrobie, natychmiastowa reakcja tabletek spowoduje, że w ciągu 10 minut pacjent zacznie odczuwać skutki odkładania się aldehydu octowego. Są nimi nudności i wymioty, bóle i zawroty głowy, duszności, pocenie się, pokrzywka, zaczerwienienie twarzy, skoki ciśnienia, tachykardia (czyli przyspieszone bicie serca) oraz nasilony lęk i poczucie strachu przed śmiercią. W niektórych przypadkach odnotowano również ataki drgawek a nawet zawały serca.

Oddziały w miastach

Dyskrecja

Osobom wybierającym leczenie w naszej klinice zapewniamy pełną swobodę oraz dyskrecję. Dzięki temu mają oni zapewniony komfort oraz szanse na spokojne przejście kolejnych etapów leczenia. NGM Wrocław – zapraszamy!

%

Skuteczne terapie

Bezpieczne metody

Wykorzystywane przez nas metody są dla pacjentów całkowicie bezpieczne. Nie niosą za sobą wysokiego ryzyka powikłań oraz nie powodują żadnych skutków ubocznych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami we Wrocławiu.

%

Bezpieczny detoks

Motywacja

W naszej klinice Esperal we Wrocławiu pacjent ma zapewnioną niezbędną pomoc i wsparcie – w trakcie oraz po leczeniu. Dodatkowo nasz zespół dostarcza mu nowych motywacji, dzięki którym łatwiej jest mu wyleczyć się z nałogu i rozpocząć nowe życie.